standup – Bilguun Ariunbaatar Mongoł Stand-upu 2020-05-11 19:00:00 MultiPub “Pod Grubą Kaśką”

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Bilguun Ariunbaatar Mongoł Stand-upu

Czy jesteś gotowy na 90 minut genialnej rozrywki? Bilguun Ariunbaatar: Mongoł Stand-upu. Znany wszystkim ze swojego spektakularnego wzlotu i jeszcze dynamiczniejszego upadku. Jego imię brzmi jak niezrozumiały żart autorstwa rodziców. Zaś jego życie to po prostu jeden wielki dowcip.
Chciał wyjechać do Europy, a trafił do Polski… chciał zostać lekarzem, a został celebrytą.

Co poszło nie tak? Kto napisał Bogurodzicę? Gdzie leży Mongolia? Jaki Szymon? Dlaczego gwiazdy nie tańczą na lodzie? W jakiej wodzie się kurczy, a w jakiej odżywa? Na te i inne pytania nam Bilguun nie odpowie. Te i inne odpowiedzi będziecie musieli "wyłapać" z licznych opowieści i nie martwcie się, on umie po Polsku (bardziej, niż potrafi), tylko zrobił Was w wuja.

Śpiewa, tańczy, recytuje. Mongoł, który już namieszał i namiesza jeszcze bardziej… Lubiany przez większość i znienawidzony przez nikłą resztę Komik zaprezentuje swój wyjątkowy show stand-upowy. Będzie zaskakująco, śmiesznie, momentami żenująco i dziwnie, ale taki jest Bilguun i taki jest właśnie "Mongoł Stand-upu". Dzika trasa w stu mniejszych, większych i największych miastach pozwoli Tobie poznać historie związane nie tylko ze srebrnym ekranem. Bądź z nami, bo jak nie to my będziemy z Tobą.

Słów kilka o Bilguunie:
Nominowany do Wiktorów jako Odkrycie Telewizyjne Roku konferansjer, showman, aktor, komik i piosenkarz, czyli człowiek re(ko)nesansu! Nie za dobrze wychodzi mu wtapianie się w tłum, więc porzucił życie na stepach i zaczął się bratać z ludźmi… Pokochał Polaków, a Polacy pokochali jego. Medialną karierę rozpoczął w Szymon Majewski Show jako reporter fikcyjnej telewizji U1Bator, gdzie dał się poznać publiczności jako niezłomny dziennikarz, wprawiając w zakłopotanie gwiazdy na czerwonym dywanie. Sprawdził się również jako prowadzący w programach HDw3D i w serii zaproszeń na EURO 2012 dla programu Szymon Na Żywo, jak i Kulisy Tańca z Gwiazdami. Zwiedził Polskę wzdłuż i wszerz, sprawdzając gościnność Polaków w podróżniczym programie Puk Puk To My. Po czym wystawił na próbę gościnność celebrytów w Spanie z Gwiazdami. Pokazał, że jest wytrawnym tancerzem zajmując 2. Miejsce w Tańcu z Gwiazdami i rozwijał swoje wokalne umiejętności w Jaka to Melodia i Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wraz z Mateuszem Banasiukiem stworzyć zespół rockowy Lavina. Jako aktor od trzech lat gra na deskach Och Teatru w spektaklu Udając Ofiarę. Ma za sobą rolę w bollywoodzkiej produkcji Bangistan jako Wong, oraz użyczył głosu dla postaci Jelonka w Gnomeo i Julia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Bilguun Ariunbaatar

Obsada: Bilguun Ariunbaatar

Nominowany do Wiktorów jako Odkrycie Telewizyjne Roku konferansjer, showman, aktor, komik i piosenkarz, czyli człowiek re(ko)nesansu! Nie za dobrze wychodzi mu wtapianie się w tłum, więc porzucił życie na stepach i zaczął się bratać z ludźmi… Pokochał Polaków, a Polacy pokochali jego. Medialną karierę rozpoczął w Szymon Majewski Show jako reporter fikcyjnej telewizji U1Bator, gdzie dał się poznać publiczności jako niezłomny dziennikarz, wprawiając w zakłopotanie gwiazdy na czerwonym dywanie. Sprawdził się również jako prowadzący w programach HDw3D i w serii zaproszeń na EURO 2012 dla programu Szymon Na Żywo, jak i Kulisy Tańca z Gwiazdami. Zwiedził Polskę wzdłuż i wszerz, sprawdzając gościnność Polaków w podróżniczym programie Puk Puk To My. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
MultiPub “Pod Grubą Kaśką”

Al. Solidarności 68A

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

standup – Bilguun Ariunbaatar Mongoł Stand-upu 2020-05-11 19:00:00 MultiPub “Pod Grubą Kaśką”
standup – Bilguun Ariunbaatar Mongoł Stand-upu 2020-05-11 19:00:00 MultiPub “Pod Grubą Kaśką”

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart