standup – Bartosz Zalewski / Infrastuktura kłamstwa / Warszawa 2019-12-06 19:00:00 Resort Komedii

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Bartosz Zalewski / Infrastuktura kłamstwa / Warszawa

Siema! Stand-up Polska zaprasza do Resortu Komedii.

Wystąpi:

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. 

A zaprezentuje nam program: "Infrastruktura kłamstwa"
To autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach. 

+ open mic (zapisy u Bartosza)

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.
Brak zgody na nagrywanie wydarzenia.
Osoby utrudniające występ mogą zostać poproszone o opuszczenie klubu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up Polska

Obsada: Komicy 😉

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Resort Komedii

ul. Bielańska 1

Nowa przestrzeń w Warszawie: z okazałym widokiem, w klimatach eko, z zaskakującymi przedmiotami powstałymi „z odzysku”. Klubokawiarnia Resort mimo iż długo nie działa to już stała się ważnym miejscem przystankowym na mapie miasta.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: