standup – Bartosz Gajda w programie "Nie jestem frajerem" 2020-04-19 20:00:00 Internet

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Bartosz Gajda w programie "Nie jestem frajerem"

kabaret

KABARET » występy kabaretowe

Prowadzący: Bilguun Ariunbaatar

Bartosz Gajda
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady.  Na co dzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń. Gwiazda estrady.  Bilety na jego stand-up wyprzedają się za bezcen, a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy, a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było  zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Bartosz Gajda w swoim pierwszym pełnym programie pt.: "Nie jestem frajerem" opowiada w nim między innymi o tym, jak pamięta lata 80te. Jak wtedy wychowywano dzieci i jakie ma to przełożenie na wychowanie jego własnych. Przede wszystkim o tym, że: "nie jest frajerem!". Albo, że mu się tylko wydaje…

Bilety:
W przedprzedaży (ilość limitowana) – 10 zł
W dniu wydarzenia lub po zakończeniu pierwszej puli – 20 zł

Jak zrealizować bilet na wydarzenie:
Nie musisz niczego wypełniać. Po zakupie biletu w dniu 19 kwietnia 2020, od godziny 19:40 będzie aktywny dostęp do wydarzenia na stronie internetowej, którą dostaniecie w mailu 12 godzin przed wydarzeniem!

LOGOWANIE: Wchodzisz na stronę, wpisujesz swój adres e-mail oraz kod z biletu i korzystasz do woli 😉

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-up na żywo w Internecie:

Obsada: Komicy

Najlepsze programy stand-upowe na żywo w Internecie! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Internet

Streaming online

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart