standup – Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz 2019-12-11 19:00:00 Dziki Burger

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz

Po raz kolejny w Zbytkowie zapraszamy na stand-up! W dobrze znanych przestrzeniach Waszego ulubionego miejsca jakim jest bez wątpienia DzikiBurger, wystąpią dla Was:

50 Twarzy Gajdy czyli Bartek Gajda:
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady.  Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady.  Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było  zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Ewa Stasiewicz
komik o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz – https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/. Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza własne, krótkie produkcje. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę "Stand up ON". W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności, odnajdując schematy znane wszystkim. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

UWAGA:
> Impreza przeznaczona dla osób dorosłych.
> Podczas imprezy obowiązuje zakaz nagrywania audio/video
> Osoby przeszkadzające w wydarzeniu zostaną z niego wyproszone bez możliwości ubiegania się o zwrot biletów!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stand-Up Zbytków

Obsada: Stand-up’erzy

Występy stand-up. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dziki Burger

Wiślańska 3b

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: