sport – Mecz piłki siatkowej Tauron Ligi : Joker Świecie – Energa MKS Kalisz 2020-10-12 20:30:00 Hala Widowiskowo – Sportowa

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Mecz piłki siatkowej Tauron Ligi : Joker Świecie – Energa MKS Kalisz

4 kolejka Tauron Ligi na Hali w Świeciu ! Jokerki ze Świecia są gotowe do walki! Już czas na kolejne wielkie emocje: Joker Świecie – Energa MKS Kalisz. Siatkarki Jokera to beniaminek Tauron Ligi!

Już w poniedziałek, 12 października o godzinie 20:30, mecz siatkówki kobiet Tauron Ligi : Joker Świecie – Energa MKS Kalisz. Przyjdź do Hali Widowiskowo-Sportowej i zobacz Jokerki w akcji! Kto zdobędzie więcej punktów: Joker Świecie czy Energa MKS Kalisz? Czy Joker Świecie odniesie swoje pierwsze zwycięstwo na własnym podwórku? Siatkarki ze Świecia są głodne sukcesu!

Emocje gwarantowane! Zapraszamy!

Bądź odpowiedzialny! Kibicuj z zachowanie zasad dystansu publicznego!

Przypominamy o obowiązującym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292). Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy). Te zasady będą obowiązywać na wszystkich spotkaniach w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu w sezonie 2020/2021.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Mecz piłki siatkowej Tauron Ligi

Obsada: Joker Świecie – ŁKS Commercecon Łódź

Joker Świecie wraca do Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu ! Jokerki ze Świecia są gotowe do walki! Pora na świecką inaugurację Tauron Ligi – Joker Świecie – ŁKS Commercecon Łódź. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo – Sportowa

Sienkiewicza 3

Możliwość wynajęcia całego obiektu, gdzie głównym celem jest tylko i wyłącznie Państwa fantazja. Mamy na swoim koncie organizację: koncertów, dużych eventów sportowo-artystycznych, targów, bankietów, przyjęć, wystaw, studniówek, a nawet wesel!

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart