Spektakl – Niezwykłe Krainy – czyli dźwięki muzyki nie tylkoz krainy Oz… 2019-06-02 11:00:00 Teatr Wielki w Łodzi Sala Kameralna

Spektakl - Niezwykłe Krainy - czyli dźwięki muzyki nie tylkoz  krainy Oz...
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-06-02 11:00:00 


Scena Kameralna – 2 czerwca 2019, godz. 11:00 i 14:00
NIEZWYKŁE KRAINY
czyli dźwięki muzyki nie tylko z krainy Oz…
W takiej muzycznej podróży dzieciaki i ich rodzice nie mają szans uczestniczyć nawet za sprawą najsprawniejszego komputera czy tabletu…  A przeżywanie w realu niesie ze sobą znacznie więcej prawdziwych emocji i doznań estetycznych niż godziny spędzone z „myszką w dłoni”, nie mówiąc już o rozwijaniu wrażliwości przy pomocy muzyki, dobrej literatury i wykonawstwa najwyższej próby.

W tym muzycznym spotkaniu muzycy zespołu Mellow D Project zabiorą słuchaczy w niezwykłe miejsca do Afryki, w głębie oceanu, ponad tęczę do krainy Oz, w kosmos, krainę bezsensu, a nawet na wielki wulkan. A wszystko za sprawą MUZYKI, której dźwięki potrafią zilustrować niemal wszystko: od szumu wielkich wód, przez głosy ptaków i zwierząt, po odgłos tykającego zegara i tajemnicze sygnały kosmosu. W koncercie muzycy zaprezentują bardzo zróżnicowany repertuar: od muzycznej klasyki, przez musical po przeboje muzyki filmowej, a samo wykonanie dzięki oryginalnym aranżacjom i efektownej interpretacji, na pewno zaskoczy wszystkich.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieciaki i pamiętajcie: zabierzcie ze sobą nie tylko rodziców czy dziadków ale też koniecznie – swoje ulubione pluszaki!  To będzie zabawa, której nie zapomnicie!

Mellow D Project
w składzie:
Paulina POMYKAŁA-PRZEŹDZIECKA (wokal i prowadzenie)
Joanna TOMALA (harfa)
Maria TOMALA (altówka)
Michał PRZEŹDZIECKI (kontrabas)
Jakub JEZIOROWSKI (perkusja)

Organizatorzy:
Teatr Wielki w Łodzi

Plac Dąbrowskiego

Łódź

90-249

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: