Shantel

shantel - zespół Koncerty – kontakt z zespołem- zapraszamy pisząc na czacie – klknij

Polska grupa muzyczna z gatunku disco-dance powstała w 2012 roku w Hrubieszowie. Założycielem jest Konrad Kulczyński, wokalista i kierownik pierwszego zespołu.

 

Grupa zdobyła już wiele hitów i miliony wyświetleń na Youtube.

 

Pierwszym hitem okazała się spontanicznie napisana piosenka „And You Give”.

 

Kolejnym i najnowszym osiągnięciem zespołu jest złoty i podwójny platynowy album do piosenki „Może będziesz ze mną tańczyć”.

W 2017 roku zespół wydał swój pierwszy debiutancki album i obiecuję, że nie będzie to ostatni album 🙂 nazwa „Shantel” została stworzona dość zadziwiająco.

 

Członkowie zespołu chcieli mieć unikalną, interesującą i łatwą do wymówienia nazwę. Wokalista zespołu wpadł na pomysł, że to imię kobiety. Shantel jest francuskiego pochodzenia i charakteryzuje się kreatywnością, kreatywnością, wrażliwością i odpowiedzialnością. Członkowie zespołu bardzo polubili ten pomysł, a cechy tego imienia motywują ich do dnia dzisiejszego i określają ścieżkę, którą powinni podążać.

Grupa występowała na wielu festiwalach w całym kraju, a także w telewizji w różnych popularnych stacjach. Grają setki koncertów i gromadzą rosnącą publiczność. Sprawiają, że ich występy są bardziej atrakcyjne, grając na „instrumentach na żywo” i niesamowitą integrację z publicznością. „Zdecydowanie i upór w dążeniu do celu”, jak mówią, nie pozwalają się nudzić na koncertach.

Poniżej niektóre utwory “Shantela”

Koncerty – kontakt z zespołem- zapraszamy pisząc na czacie – klknij
%d bloggers like this:
Shopping cart