muzyka – Xmas Tour. Sylwia Banasik + 2019-12-22 19:00:00 Teatr Muzyczny w Poznaniu

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Xmas Tour. Sylwia Banasik +

Sylwia Banasik jeden z filarów Studia Accantus oraz aktorka musicalowa, która występowała m.in. w Teatrze Roma ("Piloci"), Teatrze Muzycznym w Poznaniu ("Evita"), a obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Łodzi ("Miss Saigon"), wyrusza w świąteczną trasę koncertową ze swoim specjalnym programem muzycznym.

Xmas Tour to okazja do spotkania z Sylwią Banasik i jej gośćmi i poczucia atmosfery nadchodzących Świąt. Artystka w towarzystwie Golden Gate String Quartet oraz znakomitego pianisty Adama Pietrzaka wykona znane kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Jednak nie zabraknie utworów, które przyciągają do sal koncertowych wiernych fanów artystki i stanowią jej sceniczny wyróżnik – czyli piosenek z filmów Disneya, które tematycznie też związaną są ze świętami i zimą.

To będzie muzyczna przygoda, która dostarczy każdemu niesamowitych wrażeń i pozwoli poczuć magię nadchodzących świąt. Wśród utworów, które będzie można usłyszeć znajdą się m.in. Przybieżeli do Betlejem, Noel,  All I Want for Christmas (znany z wykonania Mariah Carey) czy też Na całej połaci śnieg Jeremiego Przybory.

Ciekawe aranżacje, doskonałe umiejętności muzyków i osobowość Sylwii Banasik to gwarancja doskonałego spędzenia ponad godziny w towarzystwie bardzo utalentowanych artystów i pięknych dźwięków, które budują nastrój świąteczny.

Sylwia Banasik to aktorka musicalowa, dubbingowa, saksofonistka i wokalistyka. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
Występowała m.in. w musicalu "Piloci" w Teatrze Roma. Znana jako jedna z głównych wokalistek Studia Accantus. Współpracowała z Teatrem Rampa, teatrami w Gliwicach i w Poznaniu, a w polskiej wersji filmu Disneya "Piękna i Bestia" śpiewała partie wokalne Belli. Obecnie wciela się w główną rolę w  musicalu "Miss Saigon" w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Na pianinie akompaniować będzie związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku Adam Pietrzak, wszechstronny muzyk, błyskotliwy pianista, kompozytor i aranżer.
Golden Gate String Quartet to kwartet, który powstał w 2015 r i od tego czasu występował m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate String Quartet zobaczyć można było podczas "Sopot Hit Festiwal" 2017 i 2018, "The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytanie na śniadanie". W czerwcu 2018 roku Sylwia wspólnie z Golden Gate String Quartet wyprzedała dwa gdańskie koncerty z utworami z filmów Disneya.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Sylwia Banasik

Obsada: Sylwia Banasik

Urodzona 17 listopada 1994 roku, absolwentka wokalistyki jazzowej oraz studentka musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. (2017) Odtwórczyni roli Ewy w musicalu „Piloci” Teatru Muzycznego Roma. W polskiej wersji filmu Disneya pt. „Piękna i Bestia” śpiewała partie wokalne Belli, tytułowej bohaterki. (2015-2017) Odtwórczyni głównej roli żeńskiej w musicalu „Rodzina Addamsów” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, a także drugoplanowej roli w musicalu „Evita” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Związana ze scenami warszawskich teatrów muzycznych m.in. Teatru Muzycznego Roma – spektakl „Aladyn Jr” oraz Teatru Rampa – pierwszo- i drugoplanowe role w spektaklach „Przygody Sary” (2006), „Obcy” (2008), „Świat Bastiana” (2009), „Zaczarowani” (2011). Pierwsze muzyczne szlify zdobywała w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. F. Chopina w Warszawie, której jest absolwentką w klasie saksofonu. Odtwórczyni roli Marii Vetsery w koncercie musicalowym „Afera Mayerling”. Zaśpiewała partie solowe w koncercie symfonicznym „Kantata Przemienienia”, na płycie o tym samym tytule i dwóch albumach „Kolędy Polskie”. Wokalistka Studia Accantus. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny w Poznaniu

ul. Niezłomnych 1e

Teatr Muzyczny w Poznaniu znany do 1973 jako Operetka Poznańska rozpoczął działalność w 1956. Pierwszym dyrektorem Operetki był Zbigniew Szczerbowski, który w repertuarze klasycznych operetek obsadził wielu utalentowanych solistów.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: