muzyka – Tre Voci with Love 2020-02-23 18:00:00 Filharmonia Lubelska

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Tre Voci with Love

muzyka_powazna

MUZYKA » tylko muzyka poważna

23 lutego podczas swojego światowego tournee zawita do Lublina najsłynniejsza grupa tenorów – Tre Voci z niesamowitym koncertem przygotowanym specjalnie w związku z Walentynkami dla lubelskich fanów !!!

Tenorzy ci to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper ,przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i orkiestra na żywo tworzą to niesamowite show !!! Tre Voci with Love to niesamowite wydarzenie artystyczne, warte obejrzenia !!! To będzie jedyny taki koncert w Polsce !!! Tego w telewizji nie zobaczysz !!! Nie masz pomysłu na gwiazdkowy, mikołajkowy czy walentynkowy prezent dla swoich najbliższych? Podaruj im bilety na to niesamowite show, a takiego prezentu na pewno długo nie zapomną !!!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Tre Voci

Obsada: Voytek Soko – Sokolnicki, Mikołaj Adamczyk, Miłosz Gałaj

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: „Nessun Dorma”, „Granada”, „You Raise Me Up”, „Tango Roxanne”, „Halleluyah”, „Show Must Go On”, „Mambo Italiano” i wiele innych. Każdy z członków zespołu TREvoci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Filharmonia Lubelska

Marii Skłodowskiej-Curie 5

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: