muzyka – Tre Voci with Love 2020-02-08 19:00:00 Hala URANIA

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Tre Voci with Love

muzyka_powazna

MUZYKA » tylko muzyka poważna

Już 8 lutego podczas swojego światowego tourne zawita do Olsztyna najsłynniejsza grupa tenorów – Tre Voci, z niesamowitym koncertem przygotowanym specjalnie w związku ze zbliżającymi się Walentynkami dla olsztyńskich fanów !!!

"TRE VOCI with Love"
Tenorzy ci to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper ,przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i orkiestra na żywo tworzą to niesamowite show !!! 

Tre Voci with Love to niesamowite wydarzenie artystyczne, warte obejrzenia !!! To będzie jedyny taki koncert w Polsce na którym usłyszymy największe światowe i polskie hity o miłości w nowych operowych aranżacjach. Tego w telewizji nie zobaczysz !!! Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej ukochanej? Wybierzcie się razem na tą niesamowitą Pop-Operę
To będzie wieczór, którego nigdy nie zapomnicie. :)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Tre Voci

Obsada: VOYTEK SOKO – SOKOLNICKI, MIKOŁAJ ADAMCZAK, MIŁOSZ GAŁAJ

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: „Nessun Dorma”, „Granada”, „You Raise Me Up”, „Tango Roxanne”, „Halleluyah”, „Show Must Go On”, „Mambo Italiano” i wiele innych. Każdy z członków zespołu TREvoci ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m.in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Hala URANIA

al. Piłsudskiego 44

Hala posiada dużą salę sportową z pełnowymiarowym boiskiem do piłki ręcznej, koszykowej, siatkowej, unihokeja, tenisa, badmintona, halowej piłki nożnej, małą specjalistyczną salę do sportów walki i gimnastyki korekcyjnej oraz siłownię. Widownia, po dostawieniu dodatkowych trybun, pomieścić może ok. 2500 widzów.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: