muzyka – The Q 2019-12-12 19:30:00 Blues Club

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

The Q

muzyka_jazz

MUZYKA » tylko jazz, blues

Q to kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny – Macieja Łyszkiewicza. Zespół powstał w lutym 2018 roku, a od 2019 roku intensywnie pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem. Maciej Łyszkiewicz zebrał imponujący skład spośród pomorskich muzyków nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. Na basie Maciej Warda (Farba), na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group). Gościnnie na płycie zagra laureat Fryderyków, znakomity gitarzysta Robert Cichy. W maju 2018 roku zespół Q zarejestrował 3 utwory w gdyńskim studiu Maro Records, z których jeden ("Anytime") grany był przez wiele rozgłośni w Polsce i za granicą.
Muzyka Q to spojrzenie w kierunku tego co najlepsze w muzyce rozrywkowej ubiegłych dekadach (Bruce Hornsby, Steely Dan, The Crusaders itp), ale przez pryzmat czasów obecnych (Jamiroquai, Daft Punk, Robert Glasper itp.). Okazuje się, że takie połączenie jazzu, soulu i popu ujmuje słuchaczy – grono wiernych fanów zespołu cały czas rośnie, a zespół pracuje intensywnie nad debiutancką płytą.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert Q

Obsada: Maciej Łyszkiewicz, Michał “Wierzba” Saidowski

Q to kolejna konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny – Macieja Łyszkiewicza. Zespół powstał w lutym 2018 roku i od tego czasu intensywnie pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem. Tym razem Maciej Łyszkiewicz zebrał imponujący skład spośród pomorskich muzyków nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. Na gitarze gra Michał “Wierzba” Saidowski (Golden Life), na basie Maciej Warda (Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group). Wyjątek stanowi tu wokalistka obdarzona świetnym głosem i doświadczeniem scenicznym – Agnieszka Rassalska, z którą Maciej współpracuje regularnie od lat. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Blues Club

Portowa 9

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – The Q 2019-12-12 19:30:00 Blues Club
muzyka – The Q 2019-12-12 19:30:00 Blues Club

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart