muzyka – The Best Of PINK FLOYD Experience 2019-12-13 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

The Best Of PINK FLOYD Experience

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Koncert "The Best of Pink Floyd Experience" to dwugodzinny show, w trakcie którego usłyszymy największe przeboje legendarnej grupy PINK FLOYD wykonywane przez krakowski zespół POLISH FLOYD. To co wyróżnia ten koncert to profesjonalizm muzyków, ich autentyczna pasja oraz przygotowane specjalnie na tą okazję  oryginalne animacje i efekty wizualne – a wszystko precyzyjnie wyreżyserowane.

Nie będzie to tylko koncert, albowiem Nicola Palladini – włoski aktor musicalowy będący wokalistą zespołu wykorzysta w nim swoje umiejętności aktorskie i reżyserskie. POLISH FLOYD to jedenastoosobowy zespół na scenie, bezkompromisowe wykonanie, ale i wierność oryginalnym aranżacjom. To tony sprzętu, kilkanaście osób obsługi technicznej, a przede wszystkim – setki godzin spędzonych na próbach.

Wszystko po to, aby zaprezentować Państwu widowisko najwyższej próby.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Polish Floyd

Obsada: Polish Floyd

Koncert “The Best of Pink Floyd Experience” to dwugodzinny show, w trakcie którego usłyszymy największe przeboje legendarnej grupy PINK FLOYD wykonywane przez krakowski zespół POLISH FLOYD. To co wyróżnia ten koncert to profesjonalizm muzyków, ich autentyczna pasja oraz przygotowane specjalnie na tą okazję oryginalne animacje i efekty wizualne – a wszystko precyzyjnie wyreżyserowane. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Spotkania Kultur

Plac Teatralny 1

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – The Best Of PINK FLOYD Experience 2019-12-13 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur
muzyka – The Best Of PINK FLOYD Experience 2019-12-13 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart