muzyka – TENORÓW PRAWIE TRZECH 2020-03-01 18:00:00 Art Kombinat Scena Monopolis

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

TENORÓW PRAWIE TRZECH

The Polish Tenors – koncert jakiego jeszcze nie było. PIERWSZY RAZ W ŁODZI!!! PIERWSZY RAZ na scenie ArtKombinat!!! Już 1 marca o godzinie 19.00 wystąpią "The Polish Tenors" czyli Sylwester Targosz-Szalonek, Romuald Spychalski, Tomasz Furman. Koncert "The Polish Tenors" to kontynuacja  i nowa odsłona wcześniejszego projektu" Tenorów (prawie) Trzech", lecz słowo prawie w tym przypadku użyte jest celowo i przekornie. Bowiem tym razem  gościnie z tenorami wystąpi  znakomita wokalistka Anna Spychalska (Prawie Tenor_. Widzowie usłyszą znane i lubiane utwory w klasycznym, a także nie do końca poważnym wykonaniu. Będzie dowcipnie i energetycznie. Będzie światowo i magicznie. Piosenki neapolitańskie, szlagiery Andrea Bocellego, tematy filmowe i musicalowe oraz… to, czego nikt się nie spodziewa! Na każdy koncert Tenorzy przygotowują kilka utworów – niespodzianek, których wykonania Widzowie się nie spodziewają.

I właśnie o to chodzi! Zaskoczenie, po którym przychodzi wręcz euforia – bowiem te "muzyczne niespodzianki" to melodie dobrze znane szerokiej publiczności, która śpiewa razem z wykonawcami. Piękne melodie przeplatać się będą z finezyjnym słowem wiążącym, które usłyszymy w wykonaniu wspaniałej i doskonale znanej łodzianom Krystyny Pietranek – Kulis. Serdecznie zapraszamy na dwie godziny doskonałej zabawy, wzruszeń, emocji i radości! Gwarantujemy, że spędzone z nami chwilę na długo zostaną w Państwa pamięci. Po koncercie Artyści z ogromną radością spotkają się z Państwem w Restauracji ARTERIA. Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Tenorów Prawie Trzech

Obsada: Dariusz Wojcik, Jacek Szymański, Łukasz Wroński i inni

Widzowie usłyszą znane i lubiane utwory w klasycznym i bardziej popularnym repertuarze. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Art Kombinat Scena Monopolis

ul. Narutowicza 69

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: