muzyka – Szlagierowo i z Humorem 2020-02-23 17:00:00 Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Szlagierowo i z Humorem

Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki na deskach Centrum Kongresowo – Dydaktycznego w Poznaniu pojawią się Wykonawcy znani z wielu stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią dla Was: Brygida i Robert Łukowski, Duet Karo, Mateusz Troll i Przyjaciele, Tomasz Calicki, Bałkan Express oraz Metrum Reni & Marco a całość Szlagierowo i z Humorem poprowadzi – Andrzej Miś.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert Śląskich Gwiazd – Szlagierowo i z Humorem

Obsada: Koncert Śląskich Gwiazd – Szlagierowo i z Humorem

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem – to cykl koncertów z udziałem znanych z wielu stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych – Artystów Śląskiej Sceny Muzycznej. Ogromna dawka pozytywnej energii, wspaniała muzyka, regionalny humor – to bez wątpienia ogromny atut, który sprawia że każdy koncert staje się niepowtarzalnym wydarzeniem. Serdecznie Zapraszamy Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

ul. Przybyszewskiego 37

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zarządza trzema salami wykładowymi. Dysponuje również przestronnym holem, który doskonale nadaje się na organizację bankietów, bądź wystaw. Stwarza możliwość zorganizowania szkoleń dla grup liczących od 65 do 900 osób.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: