muzyka – SYLWESTER W LUBLINIE 2019-12-31 21:00:00 Centrum Kongresowe UP

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

SYLWESTER W LUBLINIE

WAŻNE  – SPOSÓB ZAKUPU BILETÓW

Aby zakupić bilety na SAM KONCERT – proszę wybrać cenę "normalną"

Aby zakupić bilet na KONCERT+BANKIET SYLWESTROWY proszę wybrać cenę "ULGOWĄ"

Rabaty dla grup powyżej 6 osób: wyłącznie prosimy o indywidualny kontakt za pośrednictwem serwisu Kup Bilecik

OPIS

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do wspólnego powitania Nowego Roku. W tym roku zabieramy Państwa do Ameryki – i lądujemy w samym, środku szalonego czasu największej popularności Rock’n’Rolla

KONCERT
Na początek o godzinie 21:00 zagra dla nas zespół BackBeat. W koncercie usłyszymy takie hity jak Pretty woman, Rock arond the clock, Let’s twist again, Johny B good, Great balls of fire, Twist and shout i wiele, wiele innych. To będzie prawdziwy ogień!

Zespół BACKBEAT to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z klasycznym rock’n’roll’em w roli głównej. Utwory, które znajdują się w repertuarze grupy, to najbardziej znane przeboje lat 50-tych i 60-tych, czyli złotej epoki rock’n’rolla i takich gigantów jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles… i wielu innych. Proponowane przez nich wersje są bardzo zbliżone do oryginałów i jak na przystało na prawdziwego rock`n`roll’a zawsze mocno energetyczne i w tanecznych interpretacjach. Występują w klubach, salach koncertowych, na imprezach zamkniętych i plenerowych, wszędzie spotykając się z gorącym przyjęciem, ponieważ z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę! Od maja 2012 roku zespół koncertuje z charyzmatycznym wokalistą Łukaszem Jemiołą, laureatem wielu konkursów i festiwali, który swoją interpretacją piosenki Boba Dylana zachwycił jurorów polskiej edycji programu XFactor.

BANKIET
Po koncercie, tj. około godz 22:30 zapraszamy na bankiet. Bankiet będzie w formie bufetu szwedzkiego ale wszystkim gościom zapewniamy miejsca  siedzące przy stołach i stolikach bankietowych. W menu znajdziemy dania ciepłe, przekąski i napoje w ilościach wystarczających. Dania będą inspirowane kuchnią amerykańską, dlatego – aby dać okazję do spalenia nadmiaru kalorii – zespół Fiorello (ten sam, co zawsze) będzie dbał aby na parkiecie również było gorąco….

Organizatorzy zapewniają 2 lampki wina (białe,m czerwone) oraz lampkę szampana. Zapewniamy także nakrycia dla osób, które zechcą przyjść z własnymi napojami alkoholowymi (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Bankiet przygotowuje bistro "IMBIR".
Bankiet potrwa minimum do godziny 2:00
Dla naszych gości przygotowaliśmy również różne niespodzianki! Dlatego warto wziąć ze sobą wizytówkę…

DRESSCODE
Obowiązują stroje dowolne, ale będzie na niezmiernie miło jeśli skorzystacie Państwo z naszych porad i strój będzie adekwatny do szalonych lat 50 i 60 – czyli rock’n’rollowy luz :)

MIEJSCE
Koncerty i bankiet odbędą się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, którego gościnne, przystrojone światłem przestrzenie zapewniają odpowiednią ilość miejsca do tańca jak i na spokojną konsumpcję czy rozmowy ze znajomymi a także kącik wypoczynkowy gdzie będzie można się zrelaksować przy doskonałej kawie lub lampce wina.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Szalony Rock’n’Roll Sylwester

Obsada: Zespół BACKBEAT

Zespół BACKBEAT to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z klasycznym rock’n’roll’em w roli głównej. Utwory, które znajdują się w repertuarze grupy, to najbardziej znane przeboje lat 50-tych i 60-tych, czyli złotej epoki rock’n’rolla i takich gigantów jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles… i wielu innych. Proponowane przez nich wersje są bardzo zbliżone do oryginałów i jak na przystało na prawdziwego rocknroll’a zawsze mocno energetyczne i w tanecznych interpretacjach. Występują w klubach, salach koncertowych, na imprezach zamkniętych i plenerowych, wszędzie spotykając się z gorącym przyjęciem, ponieważ z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Kongresowe UP

ul. Akademicka 15

Centrum Kongresowe przy ul. Akademickiej 15 jest najnowszą inwestycją Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Miastu przybył obiekt, jakiego do tej pory w Lublinie nie było. W Centrum prowadzone są różne formy działalności: dydaktyczna (wykłady, egzaminy), konferencyjno-kongresowe (konferencje, prelekcje, odczyty itp.), kulturalno-artystyczne (występy zespołów folklorystycznych, koncerty muzyczne, występy zespołów aktorsko-kabaretowych), organizowanie imprez okolicznościowych.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: