muzyka – Stacja Wolność Tour / strefa de… #143 2019-12-07 19:00:00 Klub Spiżarnia

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Stacja Wolność Tour / strefa de… #143

Koncert "Stacja Wolność Tour" / "strefa de…" #143

FARBEN LEHRE / ŻÓŁTA FEBRA / SKØV

FARBEN LEHRE (Płock)
FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 13 płyt studyjnych, m.in.: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Ferajna", "Achtung 2012", trzy oficjalne dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008", "Przystanek Woodstock 2013 – Projekt PUNK" oraz liczne kompilacje.
Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl, . W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Żywiołowe koncerty zawsze grane "na maksa" to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od piętnastu lat zespół gra blisko 100 koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz za jego granicami. Aktualnie muzycy podczas koncertów promują swoją najnowszą płytę studyjną "Stacja Wolność", która ukazała się na początku września 2018 roku Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Dobranoc", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Matura" , "Spodnie z GS-u", "Stacja Wolność" czy "Terrorystan".

Skład:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

ŻÓŁTA FEBRA (Sokołowic)
Żółta Febra to piątka młodych ludzi, których połączyła miłość do prostych, energetycznych dźwięków. Każdy z nas ma za sobą udział w mniej lub bardziej znanych muzycznych projektach. Ten obecny ma nam przynieść sławę i pieniądze, a naszym słuchaczom dobrą zabawę i szalone pogo pod sceną. W naszych żyłach płynie rockowa krew z domieszką młodzieńczego buntu spod znaku punk. Stawiamy na własne teksty i kompozycje, ale nie stronimy też od świetnie sprawdzających się na koncertach coverów The Ramones.

SKØV (Wrocław)
Polski punk metalowy zespół z Wrocławia, powstały pod koniec 2017 roku. W skład zespołu wchodzą wokalista Marcin Niewiadomski, gitarzyści Mateusz Bajan i Wojciech Węgrzyn, basista Piotr Bolek oraz perkusista Michał Godzisz. Nasze główne wpływy to rock and roll, black metal i punk rock.

Bilety:
30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)

Org. strefa de…-LCK / Farben Lehre

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

FARBEN LEHRE + ŻÓŁTA FEBRA + SKØV

Obsada: FARBEN LEHRE + ŻÓŁTA FEBRA + SKØV

Koncert „Stacja Wolność Tour” / „strefa de…” #143 Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Spiżarnia

Ul. Piastowska 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: