muzyka – Sold My Soul w Jazz Club Muzeum 2019-12-07 20:00:00 Jazz Club Muzeum

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Sold My Soul w Jazz Club Muzeum

Sold My Soul to grupa założona 5 stycznia 2012 przez gitarzystę Smoka Smoczkiewicza znanego wcześniej z występów mi.in z brytyjskim trio Firebird i innych grupach w UK. Zespół gra muzykę zakorzenioną w tradycji bluesa lat 60-tych i rocka lat 70-tych. Słychać wyraźne wpływy Led Zeppelin, Free czy Black Sabbath ale te grupy nie są jedynymi inspiracjami. Zespół charakteryzuje surowe i energetyczne granie nasycone szczerością i przywiązaniem do tradycji rocka. Od początku zespół otrzymuje pochlebne recenzje w lokalnej prasie oraz w ogólnopolskich mediach, takich jak: Radiowa Trójka (program Piotra Barona), Radio Opole, internetowe radio "Revolta", warszawskie "Klasycy Rocka" czy poznańskie radio "Afera".
Zespół wielokrotnie nagradzany i wyróżniany – m.in I nagroda na Festiwalu i. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze" w Chorzowie w 2013 roku, drugie miejsce w plebiscycie portalu bluesonline.pl na płytę roku. Zespół ma za sobą trasy koncertowe w Hiszpanii, z bardzo dobrymi recenzjami.

Bilety w cenie 30 zł. przedsprzedaż, 40 zł. w dniu koncertu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Sold My Soul

Obsada: Smok Smoczkiewicz

Sold My Soul to formacja założona w grudniu 2011 przez opolskiego gitarzystę Smoka Smoczkiewicza, potrafi przenieść słuchacza o 40 lat wstecz i brzmi to niezwykle wiarygodnie. Gratka dla fanów takich grup jak Led Zeppelin, Free, Grand Funk Railorad, Deep Purple… Grupa ma na swoim koncie wydaną Epkę 2012, jak i debiutancki album w roku 2014. Świetne recenzje nie tylko w polskiej prasie muzycznej ale i zagranicą dały zespołowi możliwość zagrania pierwszej trasy zagranicznej w Hiszpanii w 2015 roku. Obecny rok zmusił zespół do gruntownej przebudowy składu. Bardzo udany sierpniowy występ na Bies-czad blues festiwal sprowokował grupę do zagrania u nas tym razem, nietypowo bo z zaproszonymi gośćmi… Tym razem z zespołem Sold my Soul wystąpi gościnnie: Łukasz Lipowczan – bardzo utalentowany wokalista rockowy rodem z Cieszyna. Mariusz Korczyński – doświadczony i znany Śląski wokalista udzielający się nieustannie w wielu projektach o zabarwieniu soulowym czy bluesowym. Borys Sawaszkiewicz – znakomity klawiszowiec, realizator i producent rodem ze Szczecina, który grywa na stałe m.in w formacjach Jan Gałach Band i Chango. Zapraszamy wszystkich fanów zarówno klasycznego rocka jak i blues rocka jak i ciekawskich na koncert grupy w tym wyjątkowym poszerzonym składzie, po praz pierwszy na scenie NCPP…i po raz ostatni w tym roku. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Jazz Club Muzeum

Pocztowa 5

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: