muzyka – Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 vol.2 w Starym Klasztorze! 2020-02-13 20:00:00 Stary Klasztor

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90 vol.2 w Starym Klasztorze!

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Wrocławscy wokaliści Marta Kołodziejczyk (Martella), Jacek Czyżewski i Paweł Tymiński (The Voice of Poland) zapraszają na rockową podróż w czasie do złotych lat polskiego rocka, czyli lat 80 i 90 ubiegłego wieku. 13 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy największe hity takich zespołów jak IRA, Maanam, Human, Dżem, Lady Pank, Perfect, Edyta Bartosiewicz i wielu innych. Będzie też okazja do wspólnego śpiewania i dobrej rockandrollowej zabawy!

Wieczór PRZEBOJE POLSKIEGO ROCKA lat 80/90 vol.2 poprowadzi zespół w składzie:
wokal: Martella
wokal: Jacek Czyżewski
wokal: Paweł Tymiński

gitara: Hubert Radoszko
gitara: Maciej Święty
bass:  Żenia Betliński
bębny: Filip Laszuk

MARTELLA to pseudonim artystyczny Marty Kołodziejczyk, wrocławskiej wokalistki, która jest prawdziwym wulkanem energii na scenie

PAWEŁ TYMIŃSKI
Paweł Tymiński wokalista, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta. Jeden z najbardziej charyzmatycznych głosów ostatnich lat, wspaniały frontman. Jeden z najbardziej wyróżniających się finalistów VI edycji programu The Voice of Poland. Wokalista pochodzący z Suwałk. W wieku 17 lat uczestnik programu " Szansa na sukces" z zespołem Perfect.  Inspiracje z których czerpie to polscy wykonawcy, należą do nich Dżem, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, zespół Hey, IRA. Uczestnik wielu konkursów poezji śpiewanej, przeglądów piosenek rockowych. Finalista VI edycji The Voice of Poland. Współpracuje z fundacją Daję głowę.

JACEK CZYŻEWSKI
wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Lider rockowych wrocławskich formacji Mental Cat i Chwiej. Współpracował m.in. z muzykami zespołu Mikromusic, Desperate Slim And Newcasters (Serbia).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90

Obsada: Jacek Dewódzki oraz wrocławscy wokaliści Jacek Czyżewski i Paweł Tymiński

Wieloletni wokalista zespołu DŻEM Jacek Dewódzki oraz wrocławscy wokaliści Jacek Czyżewski i Paweł Tymiński (The Voice of Poland) zapraszają na rockową podróż w czasie. Spotykamy się 18 maja w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze! Pełen energii koncert „Przeboje Polskiego Rocka” przeniesie Was do lat ’80 i 90′ ubiegłego wieku, czyli w najlepsze czasy polskiej muzyki rockowej. Będzie można usłyszeć największe hity takich zespołów jak IRA, Maanam, Human, Dżem, Lady Pank czy Perfect. Będzie też okazja do wspólnego śpiewania i dobrej rockandrollowej zabawy! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Stary Klasztor

Purkyniego 1

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: