muzyka – Prawdziwe piosenki | Tomasz Krzemiński gra piosenki 20-lecia międzywojennego 2020-11-06 19:00:00 Dwór Artusa

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Prawdziwe piosenki | Tomasz Krzemiński gra piosenki 20-lecia międzywojennego

Krzemyk&Harry to najnowsza odsłona sekcji rytmicznej Krzemiński/Hejmann. Zimnofalowe, transowe piosenki, których charakterystycznym elementem jest wyrazisty groove w połączeniu z wpadającymi w ucho melodiami. To gwarancja niezwykłych doznań muzycznych i gratka dla każdego melomana ceniącego niecodzienne muzyczne zestawienia. Muzycy spotkali się, grając w zespole Variete w 2006 i od tej pory chętnie razem współpracują. W listopadzie zagrają koncert w ramach Artus Festival.

Tomasz Krzemiński to charakterystyczny i lubiany basista, kontrabasista oraz wokalista. Znany jest ze swoich spektakularnych występów ulicznych i solowych interpretacji muzyki z dwudziestolecia międzywojennego, którymi czaruje publiczność nie tylko w salach koncertowych, ale i na toruńskiej Starówce. Jest muzykiem Teatru Ochoty. Sięga po różne style muzyczne – współtworzył awangardową Neumę, rockową Dopaminę, a także grał na basie w kultowym Variete. Jarosław Hejmann to ceniony perkusista i realizator dźwięku, a także muzyk zespołów Dubska, Miasto, Dopamina i Variete.

Projekt Krzemyk&Harry jest wynikiem wieloletniej przyjaźni muzycznej. Muzycy po raz pierwszy spotkali się jako sekcja rytmiczna zespołu Variete. Następnie wraz z Dymitrem Czabańskim stworzyli formację Dopamina. Owocem tej współpracy jest album Fala. Niedawno premierę miała ich pierwsza wspólna kompozycja Medialny krzyk.

W czasie koncertu wystąpią:

Krzemyk – Tomek Krzemiński (bas, śpiew, kompozycje, łobuzerka)
Harry – Jarek Hejmann (bębny, instrumenty perkusyjne, klawisze, elektronika, produkcja, dobry duch)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Krzemyk & Harry

Obsada: Tomasz Krzemiński,

Projekt Krzemyk&Harry jest wynikiem wieloletniej przyjaźni muzycznej. Muzycy po raz pierwszy spotkali się jako sekcja rytmiczna zespołu Variete. Następnie wraz z Dymitrem Czabańskim stworzyli formację Dopamina. Owocem tej współpracy jest album Fala. Niedawno premierę miała ich pierwsza wspólna kompozycja Medialny krzyk. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6

Centrum Kultury Dwór Artusa to Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń, powstała w roku 1995. Od tej pory współtworzy toruński kalendarz wydarzeń kulturalnych, organizując szereg imprez.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – Prawdziwe piosenki | Tomasz Krzemiński gra piosenki 20-lecia międzywojennego 2020-11-06 19:00:00 Dwór Artusa
muzyka – Prawdziwe piosenki | Tomasz Krzemiński gra piosenki 20-lecia międzywojennego 2020-11-06 19:00:00 Dwór Artusa

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart