muzyka – Podskoki i Wykręty 2019-11-24 18:00:00 Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Podskoki i Wykręty

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie!

Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba!, stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności. Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach.

Andrzej Zagajewski – śpiew, banjo, mandola
Jakub Lewicki – gitara basowa, tuba
Matusz Nowicki – instrumenty perkusyjne
Justyn Małodobry – instrumenty klawiszowe
Wojciech Wędzicha – klarnet

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Czereśnie

Obsada: Andrzej Zagajewski, Justyn Małodobry, Jakub Lewicki, Maciej Lewicki

Tworzymy muzykę skierowaną przede wszystkim do najmłodszych odbiorców, ale ponieważ dźwięki nie znają granic, polecamy się również wytrawnym słuchaczom. Śpiewamy o sprawach najważniejszych: przemijalności pór roku, różnorodności przyrody i ludzi, szacunku dla zwierząt, miłości do Babci i Dziadka czy wreszcie zdrowym odżywianiu. Na scenie towarzyszy nam niemała orkiestra: bandżo, mandola, klarnet czy suzafon, nie zapominając o bardziej tradycyjnych instrumentach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Hieronima Wietora 15

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: