muzyka – Piosenki ze szkłem 2020-03-28 19:00:00 Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Piosenki ze szkłem

muzyka_jazz

MUZYKA » tylko jazz, blues

Paweł Wójcik – wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu – tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego ” Nadzieja”, laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który "czarno na białym" potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje.

Dyskografia Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka: "Piosenki ze szkłem" (2013), "Obrazki" (2014), "Uliczna" (2016), "Wysocki po mojemu" (2018), „Dama Pik” (2019)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak

Obsada: Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak

Paweł Wójcik – wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu – tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury Fabryka Emocji

plac Staszica 1

Klimatyzowana sala teatralno-kinowa na 500 miejsc.

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: