muzyka – Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park / Gdańsk 2019-07-20 19:00:00 Wydział Remontowy

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park / Gdańsk

muzyka_hard

MUZYKA » tylko hard, heavy

Gdańsk kryje w sobie wiele ciekawych zakątków i atrakcji turystycznych. W te wakacje będzie kusił jeszcze mocniej! Zapraszamy Was na II Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park, który odbędzie się 20 lipca 2019 roku w klubie Wydział Remontowy znajdującym się tuż pod historyczną bramą Stoczni Gdańskiej.
2 lata temu pożegnaliśmy wspaniałego wokalistę i niezwykłego człowieka, jakim był Chester Charles Bennington, wokalista LP. By uczcić pamięć o nim spotkamy się i wspólnie odśpiewamy największe hity zespołu. Jak zwykle ekipa Linkin Park Night zadbała o atrakcje. Prócz muzyki serwowanej przed DJów, czekają Was również wizualizacje, live act, wspólne grillowanie w ogródku klubu oraz wspólne oglądanie koncertu, który zostanie wybrany w ankiecie tuż przed wydarzeniem. Całość zostanie podsumowana zdjęciem osób ustawionych w logo LP, a fotografię wykonamy przez drona. Do zlotu jeszcze dużo czasu, wiec mamy dla Was zadanie specjalne! Wysyłajcie nam 30-sekundowe filmiki (max 1 minuta) w których opowiecie o najlepszym wspomnieniu z zespołem LP (koncert, pierwsza płyta, a może wspomnienie z naszych spotkań). Filmiki zostaną odtworzone podczas grillowania, a następnie urozmaicą również wizualizacje.
BILETY:
1 pula (50 sztuk) – tylko 20zł
2 pula (100 sztuk) – 25zł
3 pula (100 sztuk) – 30zł
Bilety upoważniają do wejścia do klubu.
Wstęp do ogródka, oraz atrakcje plenerowe – darmowy
Jak zwykle o organizacje i oprawę muzyczną zadba ekipa Linkin Park Night, czyli połączenie sił kolektywu Surprises Events Groups i DJa Crusader’a.
Patronat:
Surprises Events Groups
Trojmiasto.pl
LinkinPark.pl
Strefa Music Art.
Miejsce:
Wydział Remontowy
Plac Solidarności
Gdańsk
Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Surprises Events Groups

Obsada: TOOL, DJ: Surprise, VJ: Manilov

“Wiecie co jest unikatowe? To, że nie znajdziemy Tool’a na Spotify. Wydarzenie to organizujemy dla ludzi wyjątkowych, jak ta muzyka. Impreza? Nie.. to spotkanie niesamowitych indywidualności, wspaniałych ludzi z bogatym wnętrzem. To prawdziwa hipnoza, której nie zaznamy podczas innych wydarzeń.” Oskar P. [Surprise] Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wydział Remontowy

Doki

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart