muzyka – Noworoczne Szlagierowe Show 2020-01-05 18:00:00 Gminny Ośrodek Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Noworoczne Szlagierowe Show

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Paweł Gołecki

Paweł Gołecki to kolejny artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka. Piosenkarz urodził się w niewielkiej miejscowości Konina w województwie małopolskim. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z melodiami i piosenkami, wykonywanymi przez jego tatę, który prowadził własny zespół weselny. Za czas rozpoczęcia swojej kariery wykonawca przywołuje rok 1999 i pierwsze wystąpienie na weselu z zespołem ojca i wujka. Paweł wspomina, że był to jeden z momentów w jego życiu, które będzie pamiętał już zawsze.

Po pewnym czasie artysta postanowił zbudować od podstaw własny zespół i tak powstała grupa Gołecki. Na pierwszy krążek zespołu nie trzeba było długo czekać. Potem kariera potoczyła się jeszcze szybciej. Paweł realizował utwory dla Kapeli Górole, doszły jeszcze dwie nowe płyty zespołu i to, na co czekał naprawdę długo – solowa płyta zatytułowana po prostu "Paweł Gołecki". Krążek zawiera piętnaście autorskich utworów Pawła, które zarówno bawią jak i wprawiają w zamyślenie. Wśród nich znajdziemy takie hity jak: "A ty tego nie wiesz", "Piękni i młodzi' czy piosenkę dedykowaną Justynie Kowalczyk "Justynie Wierni ". Te najpopularniejsze utwory Pawła Gołeckiego możemy usłyszeć w radiach lokalnych, jak Radio Piekary a wideoklipy obejrzeć na regionalnym kanale TVS.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Paweł Gołecki z zespołem

Obsada: Paweł Gołecki

Paweł Gołecki to kolejny artysta, któremu od wczesnego dzieciństwa towarzyszyła muzyka. Piosenkarz urodził się w niewielkiej miejscowości Konina w województwie małopolskim. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z melodiami i piosenkami, wykonywanymi przez jego tatę, który prowadził własny zespół weselny. Za czas rozpoczęcia swojej kariery wykonawca przywołuje rok 1999 i pierwsze wystąpienie na weselu z zespołem ojca i wujka. Paweł wspomina, że był to jeden z momentów w jego życiu, które będzie pamiętał już zawsze. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Gminny Ośrodek Kultury

ul. Powstańców Wielkopolskich 7

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: