muzyka – Nowa, akustyczna trasa – Mikromusic z Dolnej Półki 2020-12-04 20:00:00 Kino Kryterium

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Nowa, akustyczna trasa – Mikromusic z Dolnej Półki

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Zapraszamy na wiosenną trasę zespołu Mikromusic, podczas której zespół będzie promował najnowszy materiał z płyty "Mikromusic z Dolnej Półki".

Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Będzie też więcej śpiewania na głosy. Podczas trasy zespół promuje nowe wydawnictwo pt. "Mikromusic z Dolnej Półki".

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej, czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Ostatnia płyta "Tak mi się nie chce" oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce !

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Mikromusic

Obsada: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Kino Kryterium

ul. Zwycięstwa 105

Kino Kryterium otwarto uroczyście 14 stycznia 2000 roku. Obecnie jest to jedno z najnowocześniejszych kin na Pomorzu. Zostało wyposażone w 420 hiszpańskich foteli, angielski ekran perełkowy, włoskie projektory oraz amerykańską aparaturę akustyczną najwyższej jakości – Dolby Digital Surround EX. Pomieszczenia wyposażono w klimatyzację. Poza seansami kinowymi sala była wykorzystywana także na koncerty filharmoniczne, spektakle teatralne a także imprezy estradowe. Kino Kryterium po modernizacji zostało jednym z najnowocześniejszych i najlepiej prosperujących kin samorządowych.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – Nowa, akustyczna trasa – Mikromusic z Dolnej Półki 2020-12-04 20:00:00 Kino Kryterium
muzyka – Nowa, akustyczna trasa – Mikromusic z Dolnej Półki 2020-12-04 20:00:00 Kino Kryterium

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart