muzyka – Nastrojowy wieczór z muzyką Chopina 2020-10-12 19:00:00 Chopin Point Warsaw

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Nastrojowy wieczór z muzyką Chopina

Zapraszamy Państwa na Krakowskie Przedmieście 83 do Chopin Point Warsaw, gdzie o godzinie 19:00 rozbrzmiewa muzyka Chopina wykonywana przez utalentowanych i utytułowanych pianistów. Nasza sala koncertowa znajduje się w sali Galerii Art prowadzonej przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków przy ul. Krakowskie Przedmieście 83 w Warszawie. Możliwość obcowania z dziełami sztuki wybitnych polskich artystów w połączeniu z muzyką i bliskością miejsc związanych z Chopinem przyniesie niezapomniane wizualne doznania i pozwoli w pełni delektować się jego muzyką.

Całość wydarzenia trwa 1 h. Prosimy o przybycie 10 min wcześniej. Przed koncertem w ramach biletu mają Państwo możliwość skosztować tradycyjnego miodu pitnego lub tłoczonego soku jabłkowego. Miejsca przypisane do Państwa rezerwacji wskaże obsługa.

Bilet ulgowy przysługuje: uczniom, studentom, seniorom od 65 r.ż.

NOWY ADRES CHOPIN POINT WARSAW:
Krakowskie Przedmieście 83 (Galeria Art)

We invite you to Krakowskie Przedmieście 83 to Chopin Point Warsaw, a place where Chopin’s music is played on the piano every day at 7 pm by our talented and titled pianist. The venue of our concert hall is located in Galeria Art belonging to Warsaw Region of the Association of Polish Artists, organisation uniting outsanding Polish artists, at Krakowskie Przedmieście 83 in Warsaw.
The possibility of associating with works of art of outstanding Polish artists along with music and proximity to places associated with Chopin creates an unforgettable visual experience, and allow you to fully enjoy his music.

The whole event lasts 1 hour. Please arrive 10 minutes earlier. Before the concert, you can taste mead (polish traditional alcohol) or apple juice – included in the ticket price. The places assigned to your reservation will be indicated by our staff.

Reduced ticket: children, students, senior over 65.

NEW ADDRESS OF CHOPIN POINT WARSAW:
Krakowskie Przedmieście 83 Warsaw (Galeria Art)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Chopin Concert

Obsada: Chopin Point

Codziennie o godzinie 19:00 rozbrzmiewa na fortepianie muzyka Chopina wykonywana przez naszego zdolnego i utytułowanego pianistę. Stylistyka naszego miejsca pozwoli przenieść się Państwu na salonowe koncerty, które Chopin najbardziej sobie upodobał a fakt, że w wieku 13 lat, tuż nad naszą salą sam kompozytor grał koncert pozwoli poczuć jego ducha i w pełni delektować się jego muzyką. Całość wydarzenia trwa 1 h. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Chopin Point Warsaw

Krakowskie Przedmieście 83

Przestronna sala koncertowa w stylu Art deco, która znajduje się na I piętrze nad restauracją „Literatka”, z widokiem na kolumnę Zygmunta oraz plac zamkowy na którym dawniej mieściło się konserwatorium muzyczne do którego uczęszczał Fryderyk Chopin.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart