muzyka – Moskwa Covid Tour 2020 2020-09-19 20:00:00 Klub Pięć Sztuk

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Moskwa Covid Tour 2020

muzyka_hard

MUZYKA » tylko hard, heavy

MOSKWA – Gatunek: punk/hard core

Członkowie zespołu:
Paweł Gumola – guitars/voc
Kamil Roginski – bas
Radek Jarzyna – perkusja
Miasto rodzinne: Łódź

Obecnie zespół tworzą Guma, basista Kamil Rogiński (będący jednocześnie trzonem folkowego projektu R.U.T.A.), na bębnach gra Radek Jarzyna. Moskwa w tym składzie wystąpiła m.in. na kołobrzeskim "RoCK Festival", zagrała – obejmującą największe miasta w Polsce – trasę "Punk Not Zgred Fest" (razem z m.in. Deuterem, GaGa Zielone Żabki, Chupacabras).

KONIEC LISTOPADA – Gatunek: pankrok
Członkowie zespołu
Wojtek – gitara
Konrad – perkusja
Rafał – gitara basowa
Paweł – gitara, głos
Miasto rodzinne: Biała Podlaska

Informacje: Nazywamy się Koniec Listopada. Gramy głośno i niemodnie. Biografia: Zespół Koniec Listopada powstał pod koniec 2016 roku.

NUCLEARWINTER – Gatunek: Thrash Metal
Członkowie zespołu
Mojżesz – Wokal, Bas
Dragunov – Gitara
Wiśnia – Perkusja
Miasto rodzinne: Siedlce

Zespół powstał 1 listopada 2016 roku. NuclearwinteR powstało na zgliszczach zespołu Ebl!s – poprzedniego projektu muzycznego w który zaangażowany był Tymin. Początkowo jedynymi członkami zespołu byli Jakub ‘Tymin’ Tymiński (perkusja) i Maciej ‘Mojżesz’ Duras (wokal), jednakże niebawem na zaproszenie Tymina do zespołu dołączyli Mateusz Chomka (gitara rytmiczna) realizujący również pod pseudonimem "Mitoks" własny projekt muzyczny i Marcin "Roman Marciniuk" Romaniuk (gitara prowadząca). W styczniu 2017 r. do zespołu dołączył Kacper Piotrowski, jako tymczasowe zastępstwo za Romana, ale niebawem został przyjęty jako trzeci gitarzysta zespołu. W marcu 2017 r. skład zespołu wzmocniony został dołączeniem stałego basisty w osobie Maćka "Kruchego" Kruszyńskiego. 7 maja 2017 r. Mateusz Chomka przestał być członkiem zespołu. W dniu 21 sierpnia 2017 r. z powodu różnic poglądów szeregi zespołu opuścił Jakub "Tymin" Tymiński, współzałożyciel i perkusista zespołu. Od tego czasu zespół rozpoczął poszukiwania nowego perkusisty. W dniu 16 września 2018 r. NuclearwinteR odbyło pierwszą próbę z perkusistą, który w najbliższym czasie będzie wspierał zespół podczas koncertów, ale nie tylko. W dniu 15 grudnia 2018 r. gra ostatni koncert z Jakubem Łukasiewiczem. Wspomniany koncert jest również ostatnim z udziałem Maćka Kruszyńskiego, a zarazem pierwszym z Wojciechem "Wiśnią" Wiśniewskim jako perkusistą. W dniu 13 stycznia 2019 r. zespół gra koncert w ramach 27 Finału WOŚP w łosickim MOK. Obok Mojżesza, Kacpra i Wiśni na scenie pojawiają się gitarzysta Piotr "Roman" Romaszuk oraz basista Damian "Adams" Adamczuk. W dniu 26 stycznia 2019 r. Piotr "Roman" Romaszuk zostaje stałym członkiem zespołu. Również w tym czasie Mojżesz obejmuje w zespole bas i od tego czasu zespół funkcjonuje jako kwartet.W trakcie trwania roku zespół intensywnie pracuje przygotowując materiał na debiutancki album. W dniu 26 października 2019 r. zespół gra pierwszy koncert w składzie: Mojżesz, Kacper, Roman, Wiśnia. Jest to koncert w klubie Pięć Sztuk w Siedlcach wraz z zespołami Hateful Five i Aquilla. W dniu 2 listopada 2019 r. dzieli scenę z zespołami: Minetaur, Koniec Listopada i Blitzed, grając koncert w ramach Siedleckich Zaduszek Rockowych w Klubie Studenckim PeHa. 13 stycznia 2020 r. zespół gra koncert w ramach 28 Finału WOŚP w Wysokiem Mazowieckiem. 31 stycznia 2020 r. NuclearwinteR dzieli scenę z zespołami Seeking Dreams i HAZY SNOOZE podczas koncertu w klubie Pięć Sztuk. Koncert z 31 stycznia jest ostatnim zagranym w składzie z Piotrem "Romanem" Romaszukiem, który w całości poświęcił sie swojemu projektowi Mael. Zespół obecnie to trio: Maciej ‘Mojżesz’ Duras (bas, wokal), Kacper ‘Dragunov’ Piotrowski (gitara), Wojciech ‘Wiśnia’ Wiśniewski (perkusja).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Moskwa, Koniec Listopada, NuclearWinter

Obsada: Moskwa, Koniec Listopada, NuclearWinter

MOSKWA: Obecnie zespół tworzą Guma, basista Kamil Rogiński (będący jednocześnie trzonem folkowego projektu R.U.T.A.), na bębnach gra Radek Jarzyna. Moskwa w tym składzie wystąpiła m.in. na kołobrzeskim “RoCK Festival”, zagrała – obejmującą największe miasta w Polsce – trasę “Punk Not Zgred Fest” (razem z m.in. Deuterem, GaGa Zielone Żabki, Chupacabras). KONIEC LISTOPADA: Nazywamy się Koniec Listopada. Gramy głośno i niemodnie. Biografia: Zespół Koniec Listopada powstał pod koniec 2016 roku. NUCLEARWINTER: Zespół obecnie to trio: Maciej ‘Mojżesz’ Duras (bas, wokal), Kacper ‘Dragunov’ Piotrowski (gitara), Wojciech ‘Wiśnia’ Wiśniewski (perkusja). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Pięć Sztuk

ul. 11 listopada 23

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart