muzyka – MIŁOŚĆ JAK Z NUT – koncert karnawałowy 2020-02-14 19:00:00 Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

MIŁOŚĆ JAK Z NUT – koncert karnawałowy

Koncert Karnawałowy-Walentynkowy " Miłość jak z nut"
Niezwykły koncert pełen niezapomnianych światowych przebojów muzyki rozrywkowej. W pełnym emocji, wzruszeń i energii repertuarze zaprezentuje się Magdalena Meisel. Wokalistka znana z popularnych programów telewizyjnych m.in. "The Voice of Poland", "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", wystąpi z Orkiestrą Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara. W symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten koncert przez Klaudiusza Janię usłyszymy największe przeboje "When I fall in love" Nat King Cole, "O mnie się nie martw" Kasi Sobczyk, "Power of love" Jennifer Rush, czy "Imagine" Johna Lennona i wiele innych.
Magdalena MEISEL /wokal/
Wokalistka znana z programu "Bitwa na głosy" w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy z zespołu FEEL. Tam brawurowo wykonała "Time to say goodbay" oraz w finale "Białą armię" za co zyskała uznanie Jury oraz zapadła w pamięci widzów. Uczestniczka 3 edycji programu "The Voice of Poland" w grupie Marka Piekarczyka. Magdalena Meisel jest absolwentką Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Miłość jak z nut – koncert karnawałowy

Obsada: Magdalena MEISEL, Orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica

Niezwykły koncert pełen niezapomnianych światowych przebojów muzyki rozrywkowej. W pełnym emocji, wzruszeń i energii repertuarze zaprezentuje się Magdalena Meisel. Wokalistka znana z popularnych programów telewizyjnych m.in. „The Voice of Poland”, „Bitwa na głosy”, „Szansa na sukces”,.W symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten koncert przez Klaudiusza Janię usłyszymy największe przeboje „When I fall in love” Nat King Cole, „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk, „Power of love” Jennifer Rush, czy „Imagine” Johna Lennona i wiele innych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” im. Wojciecha Kilara

ul. Jana Pawła II 3

Siedziba Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku znajduje się przy ul. Jana Pawła II 3 w centrum miasta, na trasie prowadzącej do Gdańska. Spoza centrum dojechać można autobusem nr 5 (dojazd do przystanku przy ul. Jaracza) oraz autobusem nr 15 i 16 (przystanek przy ul. Jagiełły lub po przeciwnej stronie, przystanek przy ul. Jana Pawła II).

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: