muzyka – Łyko – deguStacjaLIVE – Extra GIG 2019-10-04 21:00:00 deguStacja – Vintage & Art Club

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Łyko – deguStacjaLIVE – Extra GIG

Łyko to zespół debiutujący w SP Records. Grają muzykę z okolic indie/rocka/alternatywy. W marcu 2019 roku ukazała się ich premierowa płyta pt. Neony m.in. pod patronatem Radia Gdańsk oraz Radia Kraków, w którym od razu stała się płytą tygodnia.

Zespół ŁYKO powstał w 2013 roku. Muzycy pochodzą z Trójmiasta, co dobrze w ich twórczości słychać. Szczere, raz mocne a raz subtelne piosenki mają w sobie coś z przestrzeni morza, a autorskie, nastrojowe teksty Oli potrafią szarpnąć czułą strunę słuchacza. Występowali w ramach Festiwalu Open’er, Festiwalu Naturalnie Mazury – gdzie zdobyli Grand Prix, a także na scenie Czwórki oraz Radia Gdańsk. 28.04.2019 zespół wystąpił w ramach cyklu Metropolia Jest Okey wypełniając salę koncertową Radia Gdańsk po brzegi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Łyko

Obsada: Łyko

Łyko to zespół debiutujący w SP Records. Grają muzykę z okolic indie/rocka/alternatywy. W marcu 2019 roku ukazała się ich premierowa płyta pt. Neony m.in. pod patronatem Radia Gdańsk oraz Radia Kraków, w którym od razu stała się płytą tygodnia. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
deguStacja – Vintage & Art Club

Architektów 1A

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart