muzyka – Krystyna Giżowska koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka 2020-01-25 17:00:00 Wodzisławskie Centrum Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Krystyna Giżowska koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu Krystyny Giżowskiej. W recitalu piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy: "Złote Obrączki", "Przezyłam z Tobą tyle lat", "Nie było ciebie tyle lat", "Samotność uczy nas" czy "W drodze do Fointainbleau".

Pani Krystynie towarzyszyć będzie Adam Pawlikowski-kierownictwo muzyczne plus piano.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Krystyna Giżowska

Obsada: Krystyna Giżowska

Krystyna Giżowska już od najmłodszych lat uwielbiała tańczyć i śpiewać. Już jako czternastolatka zabłysnęła jako solistka w Zespole Pieśni i Tańca Transportowiec w Koszalinie. W tym samym czasie została finalistką znanego ówcześnie, ogólnopolskiego konkursu Giełda Piosenki. Samodzielną karierę solistki artystka rozpoczęła od debiutu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1976 roku z piosenką „Powroty o zmierzchu”. II nagroda Międzynarodowego Festiwalu Piosenki zdobyta w największym kurorcie letnim w Rosji, miejscowości Soczi, okazała się jedynie początkiem pasma sukcesów odniesionych poza granicami kraju. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Wodzisławskie Centrum Kultury

ul. Wilhelma Kubsza 17

Wodzisławskie Centrum Kultury jest tworzone przez ludzi i dla ludzi. Od wielu lat działa w Wodzisławiu Śląskim po to, by ożywiać kulturalnie miasto. Organizujemy koncerty, spektakle, imprezy plenerowe, dni miasta, w swojej ofercie posiadamy liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Nasz Amatorski Ruch Artystyczny skupia około 650 członków. Nasza WCKowska rodzina ciągle się powiększa. To daje nam codziennie dowody na to, że jesteśmy potrzebni oraz że nasza praca ma sens.

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: