muzyka – Kruszwil (Disco Marek) – Kamerzysta – Kubańczyk Trasa 3K 2020-01-25 20:00:00 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Kruszwil (Disco Marek) – Kamerzysta – Kubańczyk Trasa 3K

Disco Marek aka Kruszwil
Lord Kruszwil vel Disco Marek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce. Jego kanał jest najszybciej rozwijającym się kanałem serwisu YouTube. Popularność zyskał poprzez promowanie swoich kontrowersyjnych treści w jego filmach. Uczestnik piątej edycji FAME MMA. Disco Marek zaskoczył swoich fanów i rozpoczął karierę muzyczną. Pod koniec października wypuścił swój debiutancki utwór pod tytułem: "Zostań moją kotką". Kawałek ten znalazł się na szczycie polskiej karty na czasie na serwisie YouTube.

Kamerzysta
Kamerzysta to popularny twórca polskiego rapu. Swoją popularność zawdzięcza przyjacielowi Kruszwilowi. Jego piosenki wywołują zachwyt wśród nastolatków i nie tylko. Na każdym swoim koncercie daje ludziom duzą dawkę pozytywnej energii. Jego debiutancki utworami są: "Titanic", "Z bloków na salony", "Ostatni taniec" czy tez "Hellboy", które cieszą się dużym poklaskiem.

Kubańczyk
Kubańczyk to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Kruszwila. Jest on również dyrektorem muzycznym, wokalistą oraz instrumentalistą. Miłością do Hip-Hopu zaraził go Powbeats – polski producent muzyczny. Jego najpopularniejsze autorskie piosenki to: "Lady Pank" oraz "Zwykły Chłopak".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kruszwil (Disco Marek) – Kamerzysta – Kubańczyk Trasa 3K

Obsada: Disco Marek aka Kruszwil, Kamerzysta, Kubańczyk

Disco Marek aka Kruszwil – Lord Kruszwil vel Disco Marek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce. Jego kanał jest najszybciej rozwijającym się kanałem serwisu YouTube. Popularność zyskał poprzez promowanie swoich kontrowersyjnych treści w jego filmach. Uczestnik piątej edycji FAME MMA. Disco Marek zaskoczył swoich fanów i rozpoczął karierę muzyczną. Pod koniec października wypuścił swój debiutancki utwór pod tytułem: „Zostań moją kotką”. Kawałek ten znalazł się na szczycie polskiej karty na czasie na serwisie YouTube. Kamerzysta to popularny twórca polskiego rapu. Swoją popularność zawdzięcza przyjacielowi Kruszwilowi. Jego piosenki wywołują zachwyt wśród nastolatków i nie tylko. Na każdym swoim koncercie daje ludziom duzą dawkę pozytywnej energii. Jego debiutancki utworami są: „Titanic”, „Z bloków na salony”, „Ostatni taniec” czy tez „Hellboy”, które cieszą się dużym poklaskiem. Kubańczyk to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Kruszwila. Jest on również dyrektorem muzycznym, wokalistą oraz instrumentalistą. Miłością do Hip-Hopu zaraził go Powbeats – polski producent muzyczny. Jego najpopularniejsze autorskie piosenki to: „Lady Pank” oraz „Zwykły Chłopak”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

ul. Kościelna 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: