muzyka – Koncert Studio Accantus 2019-12-18 18:00:00 Lidzbarski Dom Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert Studio Accantus

To Twoja niepowtarzalna szansa, aby na żywo usłyszeć zespół STUDIA ACCANTUS! Wieczór musicalowo-filmowy już 18 grudnia o godzinie 18:00 w Lidzbarskim Domu Kultury!

STUDIO ACCANTUS śpiewa najpiękniejsze musicalowe piosenki, przede wszystkim te z bajek Disneya. I śpiewają je wszystkie w języku polskim! Nagrywają w małej piwnicy, a słuchają ich miliony ludzi na całym świecie! Popularyzują musical, muzykę filmową, wzruszają i wywołują emocje! . Początkowo znani byli głównie z nagrań, które zamieszczają na swoim kanale YouTube. Szybko jednak przekonali się, że to nie wystarcza ani im, ani ich fanom.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Studio Accantus

Obsada: Studio Accantus

STUDIO ACCANTUS śpiewa najpiękniejsze musicalowe piosenki, przede wszystkim te z bajek Disneya. I śpiewają je wszystkie w języku polskim! Nagrywają w małej piwnicy, a słuchają ich miliony ludzi na całym świecie! Popularyzują musical, muzykę filmową, wzruszają i wywołują emocje! . Początkowo znani byli głównie z nagrań, które zamieszczają na swoim kanale YouTube. Szybko jednak przekonali się, że to nie wystarcza ani im, ani ich fanom. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Lidzbarski Dom Kultury

ul. Słowackiego 4

Brak szczegółowych informacji o tym obiekcie.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: