muzyka – Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń 2020-03-21 18:00:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń

muzyka_powazna

MUZYKA » tylko muzyka poważna

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce na scenie Sali Koncertowej Radia Wrocław! Nie może tam Państwa zabraknąć!

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem.  W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Twoim jest serce me", "W rytm walczyka" w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy "Czardasz" Montiego czy "Taniec węgierski" Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń

Obsada: Młodzi artyści – laureaci prestiżowych konkursów

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń. To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “Twoim jest serce me”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego czy “Taniec węgierski” Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Sala Koncertowa Radia Wrocław

ul. Karkonoska 10

Została wybudowana w latach 1939 – 1942. W pierwszych latach działania nie było tam… miejsc siedzących i widzowie musieli stać podczas koncertów. Obecnie w sali znajdują się wygodne fotele, dzięki którym w koncertach i przedstawieniach może wziąć udział 500 widzów.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart