muzyka – Koncert online: pieśni neapolitańskie, arie operetkowe, pieśni popularne 2020-05-12 20:00:00 Internet

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Koncert online: pieśni neapolitańskie, arie operetkowe, pieśni popularne

muzyka_hard

MUZYKA » tylko hard, heavy

Zapraszamy na wyjątkowy koncert online, wzorowany na największych występach wybitnych tenorów ! Wykupując dostęp do koncertu online WSPIERASZ TEATR SCENA KAMIENICA! 

Tomasz Maleszewski – solista renomowanych scen muzycznych Europy, zabierze Państwa w podróż po najsłynniejszych operach, operetkach, musicalach, pieśniach neapolitańskich i popularnych. Towarzyszyć mu będzie przy fortepianie znakomity pianista Ivan Zhukov. Wśród największych hitów muzyki poważnej nie zabraknie słynnego "O Sole mio", "Brunetek, blondynek", czy przesławnych kupletów "Wielka sława, to żart". Koncert poprowadzi Maciej Michałkowski.

Serdecznie zapraszamy na transmisję! To znakomita okazja w czasie kwarantanny, aby choć na chwilę przenieść się do naszego magicznego Teatru, spotkać się online z artystami i obejrzeć dedykowany koncert w najwyższej jakości obrazu i dźwięku!

Instrukcja:
Link do logowania zostanie przesłany w osobnym mailu na 12 godzin przed wydarzeniem. Do logowania wystarczy KOD z biletu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Gala Tenorowa STREAM Sceny Kamienica

Obsada: Tomasz Maleszewski, Ivan Zhukov, Maciej Michałkowski

Tomasz Maleszewski – solista renomowanych scen muzycznych Europy, zabierze Państwa w podróż po najsłynniejszych operach, operetkach, musicalach, pieśniach neapolitańskich i popularnych. Towarzyszyć mu będzie przy fortepianie znakomity pianista Ivan Zhukov. Wśród największych hitów muzyki poważnej nie zabraknie słynnego “O Sole mio”, “Brunetek, blondynek”, czy przesławnych kupletów “Wielka sława, to żart”. Koncert poprowadzi Maciej Michałkowski. Serdecznie zapraszamy na transmisję! To znakomita okazja w czasie kwarantanny, aby choć na chwilę przenieść się do naszego magicznego Teatru, spotkać się online z artystami i obejrzeć dedykowany koncert w najwyższej jakości obrazu i dźwięku! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Internet

Streaming online

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart