Skip to content

muzyka – Koncert Muzyki Filmowej 2020-06-02 19:00:00 Spodek

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert Muzyki Filmowej

Make Music ma zaszczyt zaprosić na koncert pt. "Feel the magic – Tribute to Walt Disney". Będzie to muzyczna podróż od bajkowych wspomnień dzieciństwa przez młodzieńcze filmy przygodowe, aż do znanych każdemu utworów z hitów kinowych z wytwórni Disneya. Blisko 50-cio osobowy zespół składający się z muzyków orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata, oraz czołowi wokaliści studia Accantus:

– Sylwia Przytak
– Małgorzata Chruściel
– Kuba Jurzyk
– Janek Traczyk

Wkonają dla Państwa ponadczasowe, najpiękniejsze piosenki z bajek takich jak: "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Dzwonnik z Notra Dame" czy "Kraina Lodu". Chcemy również, by wszyscy – zarówno młodzi jak i dojrzali miłośnicy muzyki filmowej, mogli poczuć smak niesamowitych przygód, dlatego w wykonaniu orkiestry oraz wokalistów usłyszymy oryginalne suity z filmów tj. "Piraci z Karaibów", "Opowieści z Narni" czy "Gwiezdne Wojny".

Rodzinna atmosfera, znane melodie i ponadczasowe filmy to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie – koncert będzie więc najlepszym powodem do spędzenia tego magicznego, rodzinnego wieczoru! Dla dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Tribute to Walt Disney Symfonicznie

Obsada: Sylwia Przytak, Małgorzata Chruściel, Kuba Jurzyk, Janek Traczyk

Make Music ma zaszczyt zaprosić na koncert pt. „Feel the magic – Tribute to Walt Disney”. Będzie to muzyczna podróż od bajkowych wspomnień dzieciństwa przez młodzieńcze filmy przygodowe, aż do znanych każdemu utworów z hitów kinowych z wytwórni Disneya. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Spodek

Al. Korfantego 35

Obiekty Hali Widowiskowo-Sportowej o niezwykłym kształcie architektonicznym tworzą współpracujący i wzajemnie uzupełniający się zespół, który zajmuje obszar prawie 7 ha. Wielofunkcyjny, uniwersalny charakter obiektów pozwala na zorganizowanie różnorodnych wydarzeń: artystycznych i sportowych, wystaw i targów, a także kongresów, zjazdów i szkoleń, mogących odbywać się jednocześnie na wszystkich obiektach.

 

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: