muzyka – Koncert Mikołajkowy 2019-12-07 17:00:00 Sala teatralna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert Mikołajkowy

Centrum Kultury Gminy Słupsk serdecznie zaprasza na Koncert Mikołajkowy w wykonaniu Słupskiej Sinfonietty, prezentującej najznakomitsze opracowania z repertuaru najpiękniejszych piosenek świątecznych. Zabrzmią zarówno utwory dobrze znane, jak i te przypominane rzadziej. Najpiękniejsze, nastrojowe, niepowtarzalne – przyjdź i poczuj klimat Świąt Bożego Narodzenia z Słupską Sinfoniettą!

Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 17 w nowoczesnej Sali Teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

Słupska Sinfonietta powstała w roku 2014, z inicjatywy Macieja Banachowskiego, absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Słupsku w klasie gitary, obecnie studenta Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, i Tadeusza Picza – altowiolisty orkiestry Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Pełen skład orkiestry tworzy niemal 40 osób. Są to uczniowie i absolwenci PSM I i II st. w Słupsku, studenci instytutu muzyki AP w Słupsku, muzycy zawodowi, oraz okazjonalnie studenci uczelni muzycznych. Opiekę artystyczną i merytoryczną nad orkiestrą sprawuje Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, a od 2018r. orkiestra otrzymuje wsparcie finansowe Miasta Słupska.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert Mikołajkowy

Obsada: Gary Guthman, Sasha Strunin

Hity z repertuaru takich gwiazd, jak Benny Goodman, Ella Fitzgerald, Glenn Miller, Louis Armstrong, Frank Sinatra w wykonaniu wyjątkowych artystów to doskonała propozycja na zimowy wieczór. O wprowadzenie słuchaczy w świąteczny nastrój zadbają amerykański jazzman Gary Guthman i charyzmatyczna wokalistka Sasha Strunin. Towarzyszyć im będą znakomici muzycy: Filip Wojciechowski, Paweł Pańta, Cezary Konrad, Natalia Walewska, Anna Bona, Sławomir Iwaniak i Anna Śmiszek-Wesołowska. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Sala teatralna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach

Słupska 42

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: