muzyka – Koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo 2021-05-15 17:00:00 Miejskie Centrum Kultury

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stare Dobre Małżeństwo

Obsada: Krzysztof Myszkowski, Tomasz Pierzchniak, Wojciech Czemplik

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i balladyfolkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury

ul. Słowackiego 25

Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku – Kamiennej:
Prowadzi zajęcia i warsztaty w “dziedzinach”: plastycznych, fotograficznych, teatralnych, tanecznych, muzycznych, interdyscyplinarnych.
Organizuje: koncerty, spektakle, seanse, wystawy, prezentacje, pokazy, turnieje, konkursy, wydarzenia kulturalne, eventy.
Realizuje: światło, dźwięk, obraz, ekspozycje, reklamy.
Świadczy usługi w powyższym zakresie oraz wynajmu i udostępnienia: sprzętu, wyposażenia, strojów, scenografii, pomieszczeń, terenu.
Świadczymy usługi w zakresie:

  • nagłośnienia i oświetlenia imprez artystycznych, sportowych
  • nagłośnienia konferencji, spotkań i imprez okolicznościowych
  • wypożyczania rekwizytów, ekranów wystawowych
[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart