muzyka – Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo 2020-01-26 18:00:00 Miejski Ośrodek Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Stare Dobre Małżeństwo

Obsada: SDM

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury

Al. Wolności 23

Miejski Ośrodek Kultury powstał w 1976 r. Placówka początkowo miała swoje lokum w budynku nowosądeckiego magistratu, później została przeniesiona do popularnej „Kokosanki” przy ul. Kochanowskiego 20. W międzyczasie MOK powołał do życia Nowosądecką Scenę Amatora „Nowa” a w 1981 r. – Teatr NSA. Kolejną siedzibą były pomieszczenia po byłym Teatrze Lalek w Rynku numer 22. Po najbardziej efektywnym okresie funkcjonowania placówka zniknęła z nowosądeckiego podwórka. 1 stycznia 2004 r., została powołana na nowo przez Radę Miasta Nowego Sącza. Jej obecna siedziba znajduje się w dawnym Domu Kultury Kolejarza przy Al. Wolności 23.

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: