Skip to content

muzyka – Koncert dla jeszcze niezakochanych 2020-02-09 17:00:00 Regionalne Centrum Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert dla jeszcze niezakochanych

muzyka_powazna

MUZYKA » tylko muzyka poważna

Wyjątkowa propozycja dla melomanów, tych zakochanych i tych poszukujących miłości. W kameralnym romantycznym repertuarze zaprezentują się Gordana Josifova Nedelkovska (obój) i zespół kameralny Baltic Neopolis w składzie Emanuel Salvador – skrzypce, Emilia Goch Salvador – altówka, Ilona Basiak – wiolonczela, Paulina Wittig – fortepian.

W programie m.in.:
W. A. Mozart – Kwartet obojowy F dur KV 370
Ennio Morricone – Gabriel’s oboe
Edward Elgar – Salut d’amour
Roman Haas – Multicultural Suite for Piano Trio

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert dla jeszcze niezakochanych

Obsada: Gordan Josifov Nedelkovski, Baltic Neopolis

Wyjątkowa propozycja dla melomanów, tych zakochanych i tych poszukujących miłości. W kameralnym romantycznym repertuarze zaprezentują się Gordana Josifova Nedelkovska (obój) i zespół kameralny Baltic Neopolis w składzie Emanuel Salvador – skrzypce, Emilia Goch Salvador – altówka, Ilona Basiak – wiolonczela, Paulina Wittig – fortepian. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury

ul. Solna 1

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu jest samorządową instytucją kultury. Terenem działania jest miasto Kołobrzeg. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu prowadzi działalność kulturalną w zakresie tworzenia, upowszechniania i ochrony dóbr kultury narodowej oraz rozwijania i utrwalania zainteresowań kulturalnych mieszkańców Kołobrzegu. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegujest organizatorem: kursów, seminariów i szkoleń, festiwali, konkursów, przeglądów, wystaw, imprez zleconych, imprez artystycznych, działalności wydawniczej i edytorskiej, edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę.

 

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: