muzyka – Koncert Charytatywny Artyści dla Marka pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Piekary Śl 2019-11-16 15:00:00 Ośrodek Kultury Andaluzja

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Koncert Charytatywny Artyści dla Marka pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Piekary Śl

Szanowni Państwo, Koledzy i Koleżanki, Znajomi Marka Jarawki Pracownicy Kopalni Bobrek-Piekary.

Serdecznie zapraszam  na Koncert Charytatywny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, który odbędzie się w Ośrodku Kultury Andaluzja w dniu 16.11.2019 r od godz. 15.00 Przychodzą czasami w życiu momenty, kiedy wszystko przewraca się do góry nogami i tu choroba zrobiła swoje. Rak prostaty- cewnik zewnętrzny, uszkodzone uchyłki w jelicie -stomia! Wyobraźcie sobie człowieka ,który ma prawie 2 m wzrostu z tzw. instalacjami/ cewniki jakieś worki ach …. ledwo chodzącego.

A wiecie dlaczego chodzi?…..gdy byłam u niego w pod koniec sierpnia br.leżał i nie miał sił -zaczął stosować marihuanę medyczną i po 2 tygodniach podniósł się i był silniejszy a jeszcze więcej sił dała mu nadzieja powiedziałam, że zorganizuję koncert, że nie wszystko stracone, że pomożemy i poprosiłam o zgodę. Nadzieja że wśród znajomych znajdują się te, którym bliski jest jego los postawiła Marka jeszcze bardziej na nogi.

Walcz Marek a My razem z Tobą!!!

Pomimo renty nie wystarcza środków na leki ,cewniki, i inne opatrunkowe sprawy. Co dopiero na remontowanie mieszkania..Jeśli znacie Marka,to wiecie ,że nigdy nie poprosiłby o pomoc. Jest w nim tak ogromny duch walki, iż musiałam coś zrobić, dlatego jest Koncert fantastycznych wykonawców! Dlatego jest APEL do WAS o wsparcie finansowe lub usługowe ( dot .dokończenia remontu mieszkania który trwa już 2 lata i przedłuża się w związku z ponownym zachorowaniem które uniemożliwiło dalsze postępy.)W załączeniu zdjęcia mieszkania.

Miło jest wtedy wiedzieć, że możesz liczyć na kolegów i koleżanki z pracy z estrady  ale przede wszystkim na znajomych, dla których grałeś i robiłeś wszystko, żeby byli szczęśliwi. Nasz kolega Marek Jarawka, mimo twardego charakteru i wesołej duszy, obecnie znajduje się w momencie, w którym żaden z nas nie chciał by się znaleźć. Jeżeli chcesz pomóc, przyjdź koniecznie 16-go listopada od godz. 15.00 do Ośrodka Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich. Będziemy na Was czekać. Do zobaczenia.

W programie wystąpią:
Beata Mańkowska
Wesoły Masorz
OFF Kultura
Skyline 2000

Nie zastanawiaj się wspomóż leczenie wpłać  https://zrzutka.pl/j9m4zt Dobro Powraca! Pragnę nadmienić iż Marek Jarawka dla którego organizowany jest koncert był pracownikiem Kopalni Julian w Piekarach Śląskich przez 23 lata na różnych stanowiskach min. jako dozór średni ,oraz przewodniczący Związku Zawodowego Kadra, ochrona.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Atryści dla Marka Jarawki – Koncert Charytatywny

Obsada: Beata Mańkowska, Wesoły Masorz, OFF Kultura, Skyline 2000

Szanowni Państwo, Koledzy i Koleżanki, Znajomi Marka Jarawki Pracownicy Kopalni Bobrek-Piekary. Serdecznie zapraszam na Koncert Charytatywny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piekary Śląskie, który odbędzie się w Ośrodku Kultury Andaluzja w dniu 16.11.2019 r od godz. 15.00 Przychodzą czasami w życiu momenty, kiedy wszystko przewraca się do góry nogami i tu choroba zrobiła swoje. Rak prostaty- cewnik zewnętrzny, uszkodzone uchyłki w jelicie -stomia! Wyobraźcie sobie człowieka ,który ma prawie 2 m wzrostu z tzw. instalacjami/ cewniki jakieś worki ach …. ledwo chodzącego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Ośrodek Kultury Andaluzja

Oświęcimska 45

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: