muzyka – Koncert Alcoholica 2020-08-29 19:30:00 Klub Piekarnik

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Koncert Alcoholica

muzyka_hard

MUZYKA » tylko hard, heavy

Zespół Alcoholica powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nieprzypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.

Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r wydali album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single, a zespół przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert Alcoholica

Obsada: Zespół Alcoholica

Zespół Alcoholica powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nieprzypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r wydali album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Piekarnik

Kard. Wyszyńskiego 49

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart