muzyka – Kolędy z całego świata 2019-12-15 19:00:00 Oliwski Ratusz Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Kolędy z całego świata

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

ULTRAmaryna to zespół trójmiejskich muzyków w składzie: Beata Bartelik – śpiew i flet, Marzena Sikała – skrzypce, Grzegorz Kusio – akordeon, Jędrzej Jakubowski – perkusjonalia i Filip Arasimowicz – kontrabas. Podczas występu w Oliwskim Ratuszu Kultury zespół zaprezentuje kolędy oraz piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia. Będzie to koncert w świątecznym i radosnym klimacie – muzyczno-etniczna podróż po różnych krajach Europy i nie tylko.

Wystąpią:

Beata Bartelik – wokalistka, która zadebiutowała w 1987 roku na festiwalu w Opolu piosenką  "Sen na pogodne dni", która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata występowała solo i w wielu formacjach muzycznych (Krewni i Znajomi Królika, Szela. Smugglers, Vibrasoniq). Ostatnio wydała solową autorską płytę "Sny na pogodne dni"

Marzena Sikała – skrzypaczka, absolwentka AM w Gdańsku. Grała w Trójmiejskich orkiestrach i teatrach, a od lat występuje w różnorodnych stylistycznie zespołach i projektach muzycznych – od klasyki, przez folk/rock do elektroniki (Kwartet smyczkowy 4 One, Chutir, Vibrasoniq, JZTZ)

Grzegorz Kusio – akordeonista, specjalizuje się w dziedzinie instrumentów klawiszowych i aranżacji. Od wielu lat występuje na trójmiejskiej scenie, m.in. z Jarkiem Janiszewskim, ISLET, Los Logos.

Jędrzej Jakubowski – absolwent perkusji jazzowej w Gdańsku, występuje w różnych formacjach młodej sceny trójmiejskiej, doświadczony i niezawodny protobębniarz.

Filip Arasimowicz – kontrabasista aktywnie działający w trójmiejskim środowisku muzycznym. Udziela się w różnych gatunkowo projektach: od piosenki aktorskiej, przez jazz i folk, po elektronikę i rockowe brzmienia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

ULTRAmaryna

Obsada: Beata Bartelik, Marzena Sikała, Grzegorz Kusio, Jędrzej Jakubowski, Filip Arasimowicz

ULTRAmaryna to zespół trójmiejskich muzyków w składzie: Beata Bartelik – śpiew i flet, Marzena Sikała – skrzypce, Grzegorz Kusio – akordeon, Jędrzej Jakubowski – perkusjonalia i Filip Arasimowicz – kontrabas. Podczas występu w Oliwskim Ratuszu Kultury zespół zaprezentuje kolędy oraz piosenki związane ze świętami Bożego Narodzenia. Będzie to koncert w świątecznym i radosnym klimacie – muzyczno-etniczna podróż po różnych krajach Europy i nie tylko. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: