muzyka – Jedyny w Polsce festiwal biegów z przeszkodami z koncertami i muzyką masową (Nocny Kochanek) 2019-07-06 19:00:00 Kotelnica Białczańska

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Jedyny w Polsce festiwal biegów z przeszkodami z koncertami i muzyką masową (Nocny Kochanek)

muzyka_hard

MUZYKA » tylko hard, heavy

Zapraszamy na Hunt Run Festiwal – pierwszy w Polsce Festiwal Sportowo-Muzyczny! Impreza odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2019 w Białce Tatrzańskiej. Główny koncert w tym roku zagra Nocny Kochanek! Jest to o tyle ciekawa kapela, że w 2018 na Festiwalu Pol&Rock zgromadziła największą publikę liczącą ponad 700 tys. osób. Zespół jako gwiazdę wieczoru wybrała społeczność Hunt Run. Bilety już w sprzedaży!
To już VIII edycja biegu z przeszkodami, który w 2018 roku zgromadził 4,5 tys. osób. W 2018 r. w imprezach wieczornych, sportowych i wszelkich aktywnościach wzięło udział ponad 8.500 osób. Wśród nich mega zajawkowi biegacze, wielbiciele górskich szlaków, zupełni amatorzy sportu, typowi kanapowicze i fani weekendowych wyjazdów. Samo pole namiotowe liczyło 1200 uczestników! 
Hunt Run Festiwal ma szansę zostać w tym roku największym wydarzeniem w Polsce pod względem frekwencji uczestników biegu przeszkodowego w połączeniu z imprezami, które oferuje. Organizatorzy spodziewają się około 15 tys. osób. Cały festiwal to szansa na dobrą zabawę, przygodę w górach i możliwość poznania masy fajnych, młodych i aktywnych ludzi czemu sprzyja ciągła integracja na miejscu.
Jakie atrakcje czekają na Ciebie?
Koncerty min. zespołu Nocny Kochanek
– Muzyka klubowa
– Neon Party
– Piana Party
– Największa w Polsce ślizgawka górska
– Konkursy i zabawy
– Ceremonia otwarcia
– Pole namiotowe

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Nocny Kochanek

Obsada: Nocny Kochanek i inni

Witaj na Aloha Muzik – jedynym w swoim rodzaju festiwalem muzycznym dedykowanym osobom aktywnym i ludziom, którzy chcą przeżyć unikatowe doświadczenia muzyczne. Łączymy bieg z przeszkodami z imprezą muzyczną. Podczas jednego weekendu będziesz miał/a okazję posłuchać szerokiej gamy wykonawców, zintegrować się z dziką społecznością oraz naładować bateryjki poprzez liczne atrakcje dostępne przez cały czas trwania festiwalu. Podczas festiwalu uczestnicy mają okazję być prawdziwym sobą i zintegrować się z ludźmi podobnymi do siebie. Wspólnie przekraczamy swoje granice, wspieramy się i tworzymy silną społeczność. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Kotelnica Białczańska

Środkowa 181B

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart