muzyka – Hubert Szczęsny & Dharma Bums 2020-02-06 19:30:00 Blues Club

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Hubert Szczęsny & Dharma Bums

muzyka_jazz

MUZYKA » tylko jazz, blues

Hubert Szczęsny ur. 5 lutego 1989 roku w Lesznie (woj. wlkp.). Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu. Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą.
Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music. Niejednokrotnie można dostrzec elementy blues’a. Dharma Bums to jego nowy skład :)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Hubert Szczęsny & The Dharma Bums

Obsada: Hubert Szczęsny & The Dharma Bums

Hubert Szczesny ur. 5 lutego 1989 roku w Lesznie (woj. wlkp.). Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu. Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą. Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music. Niejednokrotnie można dostrzec elementy blues’a. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Blues Club

Portowa 9

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: