
Miejscowość: Rawicz Obstawa: Dirty Dancing... po latach Nazwa miejsca/ulica: dom kultury
Dirty po latach spektakl taneczny
muzyka_pop
MUZYKA » tylko rock, POP
"Dirty Dancing", "Wirujący Seks" czy "DIRTY PO LATACH". Wiele tytułów, ale urok głównych bohaterów i wspaniałe piosenki z "Time of my Life" na czele są ciągle tak samo pozytywnie odbierane. Zapraszamy na wieczór wspomnień, podczas którego para głównych bohaterów ujęta jest w czasach filmowych oraz dzisiejszych, aktualnych. Zastanawiało Cię jak potoczyły się dalsze losy Baby, Penny i Johnnego? Zapraszamy do tanecznego świata "Dirty Dancing" pod aktualnym tytułem "DIRTY PO LATACH" – Wirujący seks łączy pokolenia.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Artyści:
Dirty Dancing… po latach
Obsada: Dirty Dancing… po latach
„Dirty Dancing”, „Wirujący Seks” czy „DIRTY PO LATACH”. Wiele tytułów, ale urok głównych bohaterów i wspaniałe piosenki z „Time of my Life” na czele, są ciągle tak samo, pozytywnie odbierane. Zapraszamy na wieczór wspomnień, podczas którego Baby, Penny, Lisa i Johnny raz jeszcze zachwycą tańcem, rozbawią wspaniałym dialogiem oraz zatopią nas, w brawurowo zaśpiewanych piosenkach z kultowego filmu. Zapraszamy !!! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Miejsce imprezy:
Dom Kultury
ul. Targowa 1
Pierwszą formą obecnego Domu Kultury był tzw. Dom Społeczny, który swą działalność rozpoczął 1 stycznia 1946 roku. Inicjatorem zorganizowania tej placówki był ówczesny Inspektor Szkolny i Instruktor Inspektoratu w Rawiczu – Władysław Jarczewski. Obecnie Dom Kultury w Rawiczu pod względem administracyjnym podlega Radzie Miejskiej w Rawiczu a merytorycznie Wydziałowi Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz.