muzyka – Blue Cafe – koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA" 2019-10-04 18:30:00 Hala Gryfia

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Blue Cafe – koncert w ramach cyklu imprez "NIEĆPA"

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na występ zespołu BLUE CAFE, która szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Cicho, Ewakuacja, Bez Łez, Na Ostrzu, Bumerang, Wszystko albo Nic oraz absolutny hit ostatnich tygodni, piosenka Echo zaśpiewana w duecie z Kaen i wiele, wiele innych.

Jako support zagra występujący z nami od lat zespół STO% z Piotrkiem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej. Koncert BLUE CAFE (organizowany w ramach cyklu imprez profilaktycznych NIEĆPA) odbędzie się w Słupsku, w  Hali GRYFIA, przy ulicy Szczecińskiej 99 w dniu 4. października 2018r. w godzinach od 20:00 – 21:30.

Osoby zainteresowane całym wydarzeniem, zapraszamy też na pierwszą część imprezy, która rozpocznie się już o 18.30 i zostanie zwieńczona występem przebojowego zespołu STO%. Zakup biletu na koncert BLUE CAFE upoważnia do udziału w całej imprezie. Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Blue Café

Obsada: zespół Blue Café

Blue Café – polski zespół muzyczny, założony w 1998 roku w Łodzi. Wykonuje muzykę pop z elementami jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Hala Gryfia

ul. Szczecińska 99

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart