muzyka – Ariel Radomiński – Recital Piórko 2020-12-02 19:00:00 Dwór Artusa

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Ariel Radomiński – Recital Piórko

Ariel Radomiński – kompozytor, aranżer, autor tekstów i dyrygent, tym razem staje przed publicznością, jako wokalista w recitalu Piórko, który jest muzyczną wycieczką do intymnej krainy i świata uczuć. Piosenki do tekstów Hani Wittstock i Ariela Radomińskiego są mikro – opowieściami o relacjach. Przyglądają się miłości, zdradzie, samotności. Chwilami na serio, z nutą melancholii, to znów z fajerwerkami emocji i przymrużeniem oka. A całość splata muzyka zespołu w składzie: Monika Myszkowska (cajón), Kuba Lewandowski (fortepian, instrumenty klawiszowe), Wojtek Przybyło (gitara), Mateusz Kardas (bas).

Ariel Radomiński
– śpiew
Monika Myszkowska – cajón
Kuba Lewandowski – fortepian, instrumenty klawiszowe
Wojtek Przybyło – gitara
Mateusz Kardas – bas

Muzyka – Ariel Radomiński
Teksty – Hania Wittstock, Ariel Radomiński

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Ariel Radomiński

Obsada: Ariel Radomiński, Monika Myszkowska, Kuba Lewandowski, Wojtek Przybyło, Mateusz Kardas

Ariel Radomiński – kompozytor, aranżer, autor tekstów i dyrygent, tym razem staje przed publicznością, jako wokalista w recitalu Piórko, który jest muzyczną wycieczką do intymnej krainy i świata uczuć. Piosenki do tekstów Hani Wittstock i Ariela Radomińskiego są mikro – opowieściami o relacjach. Przyglądają się miłości, zdradzie, samotności. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6

Centrum Kultury Dwór Artusa to Instytucja finansowana ze środków Miasta Toruń, powstała w roku 1995. Od tej pory współtworzy toruński kalendarz wydarzeń kulturalnych, organizując szereg imprez.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart