muzyka – Arie i duety z najpiękniejszych oper i operetek w mistrzowskich wykonaniach! 2021-01-16 17:00:00 Filharmonia Sudecka

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Arie i duety z najpiękniejszych oper i operetek w mistrzowskich wykonaniach!

muzyka_powazna

MUZYKA » tylko muzyka poważna

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce na scenie Łódzkiej Filharmonii! Nie może tam Państwa zabraknąć!


Ze Straussem przez Wiedeń to nie jest zwykły koncert – to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem.  W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak Wielka sława to żart, Usta milczą, dusza śpiewa, Twoim jest serce me, W rytm walczyka w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy Czardasz Montiego.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Informujemy, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo dotrzymujemy wszelkich aktualnych wymogów sanitarnych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Koncert operetkowy – Ze Straussem przez Wiedeń

Obsada: Młodzi artyści – laureaci prestiżowych konkursów

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń. To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak “Wielka sława to żart”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, “Twoim jest serce me”, “W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy “Czardasz” Montiego czy “Taniec węgierski” Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Filharmonia Sudecka

Juliusza Słowackiego 4

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart