muzyka – Anna Wyszkoni Akustycznie 2020-11-28 19:00:00 Hala Widowiskowa Gumniska

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Anna Wyszkoni Akustycznie

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Anna Wyszkoni
Trasa koncertowa "Czułość proszę"

Anna Wyszkoni tradycyjnie w lutym rusza ze swoim zespołem w akustyczną trasę koncertową. W tym roku została ona nazwana tytułem nowej piosenki, która powstała specjalnie na tegoroczne koncerty i jest jedną z ostatnich kompozycji niezapomnianego marka jackowskiego: "Czułość proszę".

Po współpracy z markiem zostało w moim archiwum kilka ujmujących kompozycji, a według mnie marek pisał tylko takie, i właśnie dojrzał we mnie pomysł pokazania jednej z nich mojej publiczności, którą staram się regularnie zaskakiwać – mówi Ania Wyszkoni. Podczas tegorocznej trasy fani wokalistki zostaną również zaskoczeni utworami, których od dawna w repertuarze koncertowym ani nie było, ale przede wszystkim jednak usłyszą wszystkie jej przeboje w urzekających aranżacjach na fortepian, trąbkę (w wykonaniu znanego jazzowego trębacza patrycjusza gruszeckiego), akustyczne gitary czy perkusjonalia. Artystce na scenie towarzyszy 6-osobowy zespół muzyków pod kierownictwem jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów, marka raduli.

Trasa "Czułość proszę" startuje 14 lutego we wrocławiu i potrwa do maja. Druga część jest zaplanowana na jesień 2020 r.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to "jestem tu nowa". Pochodzący z niej utwór "nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia rmf fm i telewizji polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "oszukać los", "mimochodem", "zanim to powiem" i "do góry nogami". Album uzyskał status platynowej płyty. Poprzednie płyty, "pan i pani" oraz "życie jest w porządku", osiągnęły nakład podwójnie platynowy. W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Anna Wyszkoni Akustycznie

Obsada: Anna Wyszkoni

Polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów. W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo wydała cztery albumy: Pan i Pani, Życie jest w porządku, Kolędy wielkie oraz Jestem tu nowa. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowa Gumniska

Gumniska 28

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart