muzyka – ANDRZEJ SIKOROWSKI JUBILEUSZ! 2021-12-11 19:00:00 ICE KRAKÓW Congress Centre

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

ANDRZEJ SIKOROWSKI JUBILEUSZ!

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

W dniu 19 października 2020 r. o godz. 19:00 na scenie ICE KRAKÓW Congress Centre w Krakowie wystąpi, z jubileuszowym koncertem, wybitna indywidualność polskiej sceny muzycznej – poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider grupy Pod Budą, felietonista, twórca utworów do filmów i spektakli teatralnych, laureat wielu nagród i wyróżnień oraz odznaczeń państwowych, ANDRZEJ SIKOROWSKI.

Rok 2019 jest szczególny w biografii tego Artysty. W październiku będzie obchodził piękny jubileusz siedemdziesiątych urodzin. Kolejny jubileuszowy akcent, to 50 lat pracy artystycznej, a od ponad 40 lat jest na scenie z grupą "Pod Budą". 40 lat temu otrzymał wyróżnienie na festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a 30 lat temu na Sopot Festival ’89. Nagrywał płyty z grupą "Pod Budą" oraz solowe, ale także z córką Mają Sikorowską, czy też z Grzegorzem Turnauem. Z udziałem kilkuosobowego zespołu muzycznego, w tym córki Mai, ANDRZEJ SIKOROWSKI wykona swoje największe przeboje, w tym z repertuary grupy "Pod Budą". To będzie absolutnie zachwycający koncert!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Andrzej Sikorowski z zespołem

Obsada: Andrzej Sikorowski z zespołem

Andrzej Sławomir Sikorowski – polski piosenkarz, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów. Od 1977 w krakowskiej grupie Pod Budą. Mieszka w Krakowie, wcześniej w Rząsce pod Krakowem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
ICE KRAKÓW Congress Centre

ul. Marii Konopnickiej 17

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – ANDRZEJ SIKOROWSKI JUBILEUSZ! 2021-12-11 19:00:00 ICE KRAKÓW Congress Centre
muzyka – ANDRZEJ SIKOROWSKI JUBILEUSZ! 2021-12-11 19:00:00 ICE KRAKÓW Congress Centre

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart