muzyka – Andrzej Piaseczny akustycznie The Best Of 2021-04-19 19:00:00 Teatr Mały

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Andrzej Piaseczny akustycznie The Best Of

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Andrzej Piaseczny – Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności  – m.in. – Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt. 

Autor i wykonawca takich przebojów, jak "Imię deszczu", "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie", czy "Śniadanie do łóżka". Płyta "Spis Rzeczy Ulubionych" autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. Zapraszamy na koncert w którym zabrzmią największe przeboje artysty w wyjątkowym wydaniu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Andrzej Piaseczny

Obsada: Andrzej Piaseczny

Z wykształcenia dyplomowany nauczyciel wychowania muzycznego – studia ukończył w Kielcach w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Dziś Andrzej Piaseczny należy do czołówki polskich wokalistów i autorów tekstów specjalizujących się w szeroko pojętej muzyce pop. Charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym, ciepłym głosem w ciągu kilku lat stał się czołową postacią krajowej sceny muzycznej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Mały

ul. ks. kard. Hlonda 1

Teatr Mały otworzył swe podwoje w 1965 roku. Przechodził różne koleje losu, pełnił funkcję zakładowych domów kultury najpierw KWK ?Ziemowit?, potem Fabryki Samochodów Małolitrażowych. Od stycznia 1994 roku (już tylko w części budynku) zaczął funkcjonować jako placówka miejska. Od 2000 roku jest samorządową instytucją kultury. Prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Ta formuła w Tychach zapewne się sprawdza, bowiem Teatr Mały i prowadzoną przez niego (od 1994 roku) Galerię OBOK odwiedza rocznie ok. 90 tysięcy osób, z czego prawie połowę stanowią dzieci i młodzież.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

muzyka – Andrzej Piaseczny akustycznie The Best Of 2021-04-19 19:00:00 Teatr Mały
muzyka – Andrzej Piaseczny akustycznie The Best Of 2021-04-19 19:00:00 Teatr Mały

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart